• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Aukcje - rzeczywistość czy fikcja

Zaczęty przez DiAbOlO, 04 Lut 2006, 09:33:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

DiAbOlO

Witam wszystkich. Od niedawna na serwisie suwalki.info działa system aukcyjny. W związku z tym może ktoś ma już jakieś doświadczenia (mam tu na myśli tranzakcje), spostrzeżenia. Byłoby fajnie, gdyby "siedzący w temacie wyrazili swoje opinie". :)
PozdRo...

DiAbOlO

fresh

elo, system dopiero raczkuje i cały czas jest udoskonalany, przy orkiestrze sprawdził sie świetnie, komercyjne aukcje dopiero się rozkręcają, systematycznie bedziemy dodawać nowe funkcje i zapewne juz wkórtce pojawi sie jakis regulamin, wszelkie komentarze mile widziane!!!

DiAbOlO

Ciekaw jestem czy doszły do skutku aukcje komercyjne?? Czy wystawiający przedmioty a także i licytujący podeszli poważnie do sprawy??

P.S. A co do samego systemu... to jak najbardziej powinien pojawić się regulamin (jasne, proste zasady), możliwość wystawiania komentarzy (by móc ocenić podejście sprzedającego bądź kupującego do sprawy, rzetelność - czy to nie była tylko ściema). To tak na najbliższy czas.
PozdRo...

DiAbOlO

TrUsT

Hejka ja nie wiem, co na tych aukcji się dzieje ja właśnie wygrałem nokie 3510i ale tego pana nie ma i nie wiem jak mam się znim skontaktować proszę o jakąś pomoc z poważaniem Kamil
Kamil:D

DiAbOlO

Witam. TrUsT ja jestem w tej samej sytuacji. Napisałem do typa poprzez PW ale jakoś do tej pory nie odezwał się. Nasuwają mi się w związku z tymi aukcjami pewne stwierdzenia. Ale jeszcze poczekam. Może coś w końcu sie ruszy...

P.S. do TrUsTa ...
Odezwij się do mnie... My GG: 8899030. Czekam.
PozdRo...

DiAbOlO

fresh

hmmmm..., wygląda że trezba bedzie się przyjżeć uważnie temu panu co to się nie odzywa, teraz zostały dodane opcje: kup teraz i cena minimalną więc powinno nie dochodzic już do nieporozumień cenowych, nad regulaminem pracujemy

DiAbOlO

fresh, według tego co ma wpisane w katalogu publicznym Gadu-Gadu to ten pan ma 16 wiosen. Czyżby pierwszy dowcipniś???
PozdRo...

DiAbOlO

TrUsT

fresh

TrUsT

karol

Dowcipnisiom powinni za takie rzeczy ręce odrąbać przy samych łokciach!! :D
karol

DiAbOlO

No cóż i karoll zapadł się pod ziemię. Widać, że ludzie chamstwo i prostactwo tak jak w tym przypadku nie ma granic. Przez takich \"cwaniaczków w pieluchach\" ludzie zmieniają swoje podejście do wielu rzeczy. Czasami może zbyt zachowawczo, ale to jak najbardziej zrozumiałe.
PozdRo...

DiAbOlO

TrUsT

Ludzie jak cos wystawiacie to normalnie a nie bambuko!

kw84

trzeba chyba zrobic rwgulamin aukcji i potwierdzac zalozone konto pinem, ktory powinien byc wysylany listem na adres domowy!!!! takie jest moje zdanie
wasil

TrUsT

Ja proponuje na aukcji wystawianie pozytywów i negatywów jak na allegro!!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk