• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Aukcje - rzeczywistość czy fikcja

Zaczęty przez DiAbOlO, 04 Lut 2006, 09:33:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

DiAbOlO

Jeśli chodzi o te komentarze... To ja chętnie dopiszę jednej osobie WIELKIEGO NEGATYWA użytkownikowi karoll . A to w podziękowaniu za \"miłą i fajną zabawę na aukcji\". Nie wiem jaka jest sytuacja u TrUsT\'a ale chyba podobna do mojej.
Pozdrawiam wszystkich licytujących na aukcjach www.suwalki.info... Bo jak narazie to jest chyba bardziej zabawa i nic więcej. Chociaż może akurat mi trafił się taki odosobniony przypadek, który prędko nie pokaże się na tym portalu...
PozdRo...

DiAbOlO

TrUsT

Diablo a co ci zrobił karoll, bo mi nie chce sprzedać fonu wogle się nie odzywa a u ciebie?
Kamil:D

DiAbOlO

karoll nie daje mi żadnych oznak życia... Pisałem maile, na GG ale bez żadnych rezultatów. Może to w ogóle nie były jego telefony ... ???
W związku z tym administratorzy serwisu powinni przekształcić ten system tak, by wyeliminować w przyszłości takie sytuacje i takich ludzi.
PozdRo...

DiAbOlO

DiAbOlO

Mam prośbę do tych osób co uczestniczą w aktualnych aukcjach (zwłaszcza tych kończących się, a są takie 3), by po zakończeniu napisali czy transakcje doszły do skutku...
PozdRo...

DiAbOlO

VooDooKTA

Może panowie administratorzy powinni jakiś wstępny kasting zrobić dla sprzedających, aby nie było oszustw. Np. wysłanie skanu dowodu osobistego w celu potwierdzenia swoich danych w przypadku rejestracji do systemu aukcyjnego. Jest nas z tego co widać 293, więc dużo roboty nie będzie.

DiAbOlO

Tylko nie wiem czy ów skanowanie dokumentu tożsamości jest dobrą opcją. A zresztą. Ja jak narazie nie zamierzam uczestniczyć w tych aukcjach... PRzynajmniej do czasu chociaż \"symbolicznego\" uregulowania statusu.
PozdRo...

DiAbOlO

VooDooKTA

Te skanowanie to tylko osób, którzy chcą uczestniczyć w aukcjach. Ale to tylko pomysł. Może są lepsze?

TrUsT

VooDooKTA

TrUsT

DiAbOlO

TrUsT lepiej nie wspominaj o tym typku :P:P:P Szkoda liter na takiego elemenciarza.
A póki co, to (zapewne się powtarzam :P) uczstnicy aukcji piszcie o Waszych doświadczeniach, bo narazie to jakoś nikt czy nie odważył się, czy też nie miał czasu na napisanie... Cóż... Może będą jeszcze jakieś opinie...

P.S. Adminom dziękuję za wyróżnienie 8) 8) 8). Mam nadzieję, że wykorzystacie te sugestie i spostrzeżenia w dalszym rozwoju systemu aukcyjnego.
PozdRo...

DiAbOlO

TrUsT

oskar89

Właśnie kupiłem u użytkownika Piotrz telefon Motorola V980 i odebrałem go i muszę pochwalić jego gdyż jest to bardzo solidny sprzedawca. Naprawdę polecam ;)

TrUsT

DiAbOlO

Witam. Minęło już parę aukcji. Może ktoś z was pochwali się jak poszło?? :)
PozdRo...

DiAbOlO

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk