• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

praca w Porta Drzwi

Zaczęty przez ryba30, 11 Cze 2010, 17:27:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

porta

a pisalem jaki jest teraz sam widzisz. poczekaj zacza premia starszyc potem gora utrata pracy a na koniec sadem i rozstrzelaniem. 3m sie sawik zero do bani

H2o

Życzę miłego weekendu dla pracowników Porta,Pozdrawiam

eneduerikefake

Porta nie jest państwową firmą, tylko prywatną. Właściciele i prezesi mają prawo decydować komu i za co płacą - i ile. Jeśli narzekacie na socjal, stawki, przełożonych, to zawsze możecie poszukać pracy w zakładach drobiarskich, co za problem? Nikt w Porcie nóg z **** sobie nie wyrywa z przepracowania. Teorie tu wypisujecie, jakby każdy pracownik fizyczny/operator maszyny wszystkie mózgi pozjadał i znał się najlepiej na przemyśle drzewnym, zarządzaniu, public relations, dostawach, ekonomii i botanice, tak hobbystycznie. Jak tacy z was specjaliści od wszystkiego to brać się za własną działalność i wtedy będziecie mogli dyktować warunki. Czasy, kiedy dawanie stołków w firmach było niemoralne już dawno minęły i w swojej firmie każdy może decydować o wszystkim, byle w granicach prawa. Jak ktoś na was krzyczy, to możecie grzecznie udać się do jego przełożonego i powiedzieć, że krzyczy. Jak dzieje się wam krzywda, to możecie iść do przełożonego i powiedzieć, że dzieje się krzywda. Jak jest za ciepło (powyżej 28C przy 8h ekspozycji) pracodawca ma obowiązek zapewnić zimną wodę do picia - jeśli zapewnia - prawo nie jest złamane. Klimatyzacja na halach produkcyjnych? Może jeszcze brazylijskie masażystki? Nie znam takiego zakładu, który byłby w stanie zainstalować klimę na tak cholernie wielką przestrzeń jaką tworzą wszystkie hale produkcyjne i nie znam tak głupiego prezesa, który chciałby władować w takie coś pieniądze. Chroni was prawo pracy i jeżeli jest ono łamane, możecie zwrócić się po pomoc, a jeżeli to jest kwestia waszych kaprysów - że stawka za niska, że atmosfera taka sobie, że stanowiska po znajomościach (swoją drogą, ilu z was, malkontenci, dostało się do porty przez CV i list motywacyjny?) - to zakładów produkcyjnych wam w tym mieście pod dostatkiem. A podłą, męczącą atmosferę tworzą nie tylko przełożeni, ale i sami pracownicy. Zawiść, zazdrość, plotkarstwo, jęki narzekań - zamiast po prostu robić swoje i cieszyć się że praca JEST. Miłego weekendu, pozdrawiam.

bolus

zgadzam sie z toba w wiekszosci wypoiedzi,ale niektore osoby powinni z zwiazku z zajmowanym stolkiem powinni zwracac sie do ludzi z szacunkiem ,a i ludzie beda ich  szanowac .sam wiesz jak podchodzi mistrz z...r do pracownikow czy nawet do starszych kobiet.

sawik

Apropo poruszenia tematu \"eneduerikefake\", cytuje: \" a jeżeli to jest kwestia waszych kaprysów - że stawka za niska, że atmosfera taka sobie, że stanowiska po znajomościach (swoją drogą, ilu z was, malkontenci, dostało się do porty przez CV i list motywacyjny?)\" Ja dostałem sie do porta bez pleców nikt mi nie załatwił przyniosłem CV, zadzwoniłem kilkukrotnie do firmy,kazano mi przyjść na rozmowe z Pawłem  i wszystko. Nikt mi nie załatwiał i nikt się nie stawiał za mną. Znajdzie sie jeszcze pewnie kilku takich przypadków. eneduerikefake sprawdz sobie czerwiec 2006 koniec miesiaca 25-29 czerwca ilu zostało zatrudnionych po znajomości, moze 4 reszta bez tego pracowała. pozdro weekend mam ide na piwo wam tez to radze
SAWIK

porta

patrze posty zostaly skasowane odnosnie tego kto powionien byc mistrzem, moze ten co chcial zazartowac zeby sawik poszedl na mistrza na zmiane b za mocno wzial do siebie jak napisane bylo o tym ze to junior bedzie lepszy i ma leb na karku

eneduerikefake

bolus

gruba_berta

PODSUMOWUJĄC:  na to wychodzi że Piotruś S. pseudo \"SAWIK\"  jest najbardziej niedocenianym pracownikiem Porta drzwi. pozdrawiam Piotra!!!

porta

sadze ze nie o to tu chodzi watek zostal uciety a post skasowany wiec wyszla kiszk. ktos sobie jaja zrobil a reszta poszla jego sladem. ludzi go doceniaja tylko nie te osoby co trzeba

bolus

a może zrobimy sondaż na najlepszego mistrza porta i np. operatora?

sawik

odwalcie sie ode mnie bno zaraz bedzie ze to ja ta propagande zaczelem, zarty zartami ale zaczyna juz mnie to powoli wkurzac. ja mam na tyle odwagi ze sie zalogowalem na stale i sie podpisuje pod swoimi postami. macie na tyle odwagi to sie podpisujcie. w poniedzialek zobaczymy co bedzie. pozdro
SAWIK

franek kimono

Może w końcu coś się zmieni w firmie i nikt nie będzie się panoszył i myślał że jest kimś.Dość tym najbardziej uprzywilejowanym i sąsiadom władz Porty

pracownicy PORTA

Sawiku!!!   zakładaj związki zawodowe w tobie nadzieja!

franek kimono

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk