• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Jaki komis samochodów w Suwałkach polecacie?

Zaczęty przez barti, 20 Cze 2010, 11:31:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

barti

Chcę kupić auto, jaki sprawdzony komis polecacie w Suwałkach i okolicy?
bartosz

czip

żaden jak samemu nie sprowadzisz to nic fikuśnego nie kupisz . a co chcesz kupić?

bart

Bart

bosski

Polecam komis przy ulicy kolejowej. Chyba jako jedyny, daje nam możliwość zobaczenia, jak samochód wyglądał przed naprawą, czyt. \"wyklepaniem\".  Buahahhah

m4rud3r

Przynajmniej wiesz, ze kupujesz auto bite, i wiesz jak ono bylo bite. Mozesz kupic je taniej i samemu naprawic w swoim zakresie, a mozesz kupic auto naprawione przez nich. Nie ma akcji ze kupujesz \"igle\" ktora zostawia 4 slady, i jest zaskoczenie ze auto jest po dzwonie ;)
M4rud3r

Silnoreki

Silnoreki

zl

jezeli chcesz przeplacac to w kazdym mozna obejzec samochod, ale w zadnym niema sensu wypytywac sprzedawcy o jego historie... czy tez zwykle rzeczy ktore niedlugo trzeba bedzie zrobic a narazie \"dzialaja\"... dopiero po pokazaniu palcem sobie przypominaja o usterkach
na reja kolo biedronki czy co to tam za sklep jest ;p z najwieksza doza \"wciskania na sile\" sie spotkalem

pod uwage mozna brac to ze szukalem czegos za ~10k i przeplacanie tylko dlatego ze na miejscu jakos mi niepasowalo...

robert

W suwalskich komisach stoi szrot albo samochody dobre, ale w cenach z kosmosu. Nie mówię już o kradzionych, których to ostatnio też kilka znaleziono. Jeżeli chcesz zaoszczędzić, jedź po samochód do Kowna na giełdę, oczywiście, że będą Cię straszyć, że też może być kradziony, że pewnie Litwini z 3 zrobili 1 itd. Tyle, że większość samochodów w naszych komisach pochodzi właśnie z Litwy, więc po co przepłacać 4-5 tysięcy. Są w Suwałkach firmy które pomagają samochód sprowadzić, na miejscu sprawdzają, a po przyjechaniu pomagają załatwić wszelkie formalności, ja za taką usługę zapłaciłem 1000 zł, ale nie żałuję, gdyż mam piękny samochodzik, za cenę o której bywalec naszego komisu może pomarzyć :) Polecam tę metodę. Tylko pamiętaj, że trzeba jechać z kimś, kto się na tym zna, to jest gwarancja powodzenia transakcji.
robert winckiewicz

brak

czip

Rober a te znalezione samochody to myślisz ze skąd z litwy to oni kradną w Niemczech i potem nam wciskają. Kupisz pójdziesz na policje sprawdzić a  potem sie okaże ze kradziony.

darius

Zgadzam się z przedmówcą.Właśnie nie dawno policja ściągnęła sporą ilość aut z jednego z suwalskich komisów.Ściągane były podobno z litwy,ale to wiedzą ci którym zabezpieczono auta w wyniku prowadzonego dochodzenia.
dariusz

Jin

nie polecam komisu na sejneńskiej, niby sprowadzony, z niskim przebiegiem , znalazło się kwit z naprawy gdzie przebieg był o 80tyś większy niż był w dniu zakupu, nie posprzątali go dokładnie. ale cofanie liczników to już chyba norma.
Jin

roman

nie zgadzam sie co do opini na temat komisu ne sejnenskiej kupilem tam auto zadowolony w 100%%%% polecam

30latek

komis na sejnenskiej, jest ok jesli o komisie mozna tak w ogole powiedziec...facet jasno i klarownie stawia sprawe... jak zna pochodzenie auta to mowi, jak nie to nie, nie sciemnia, wiem bo kupywalem tam nowe i sprzedawalem swoje stare auto... polecam z doswiadczenia... widac ze im zalezy na opini...

komis na kolejowej tez jest nawet ok ale ceny powalajace...fajnie ze widzisz co kupujesz nie oszukuja ludzi... trzeba tylko sie liczyc z duzym kosztem, cos za cos, jak jedziesz w PL po auto albo na litwe tez placisz za mechanika, tlumacza, laweta czasem itp to sa koszta... jednak klika aut z tego komisu w miescie jezdzi i wlascicele sa zadowoleni-przynjmiej Ci ktorych znam..

komisy na wyjezdzie do augustowa stanowczo odradzam!!!!!!!!!!! zainteresowani powinni wiedziec o co chodzi, a jak nie to niech popytaja ... slyszalem same negatywne opinie i kiepsko z uczciwoscia podobno... a przede wszystkim problem z rozliczeniem..

przemo

HIT-AUTO Pan Andrzej polecony sprowadził audi dla ojca i jest wszystko super. Cena warta  tego czym handluje.
przemo

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk