• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

meble kuchenne na wymiar

Zaczęty przez krysia70, 07 Lip 2010, 09:51:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

mkgc

Robiłam kuchnie u stolarzy, ktorzy brali froty szafek lub oklejali je firmie Meblet - minelo 5 lat okleina sie odkleja! Od wszystkich - calutka !!! SZOK!!!

kamil

kuchnie jana a zwłaszcza pan Łukasz na ul Chopina młody i z pomysłami
camusyy

Marek Kumkowski

Szukam osób u których robił Pan Andrzej Kępa,który ma salon meblowy ul.Utrata4a.Czy są jakieś zadowolone osoby z usług firmy w.w

gośka

nigdy kuchnie jana mi ciągneło się od lipca do końca pażdziernika  i nie jestem zadowolona

kaśka

:( Jestem z Warszawy.Zamówiłam meble na wymiar w zakładzie ANIX w Suwałkach. KOSZMAR ODRADZAM

Adela

Jeżeli potrzebujecie mebli kuchennych na wymiar, polecam tanio i solidnie .Piotr 504402948

anna

Ja swoja kuchnie mam juz od tygodnia, i bardzo jestem z niej zadowolona  :). Firma z Bakalarzewskiej 68, na gorze jest tam sklep z akcesoriami meblowymi. Stolarz, bardzo konkretny, wie co mowi. polecam  

slawek

ja polecam stolarz Zdzisław Bziom tel.602614523 konkretne podejście do klienta,uczciwy i solidny, meble wykonane według oczekiwań.Duża pomoc przy projektowaniu kuchni

ala

Ja polecam firmę Meblet oprócz kuchni robią też inne meble na zamówienie. Sami produkują fronty  można zamawiać u nich meble nietypowe  także jest możliwość doróbki w przyszłości mebli w tym samym wzorze i kolorze.
ala

Aga

Ja również polecam firmę Meblet. Zrobiłam u nich kuchnię i nie tylko. Jestem bardzo zadowolona nie tylko z wykonania mebli ale również z profesjonalnego podejścia do klienta. Gorąco polecam

andrzej

polecam ANIX na rzemieślniczej 4 - mają program - to można w 3d zobaczyć i w kolorach, doradzą, wytłumaczą, dopracują! jestem zadowolony

mebel

czy ktoś zna stolarza Jana Łada z Bakaniuka? z tego co wiem to teraz przeniósł sie do suwałk na przytorową

Aska

Polecam laminex tel.607-226-000. Robiłam tam kuchnie i jestem bardzo zadowolona ich strona www.laminex-meble.pl polecam

Aska

Ja mogę polecić firmę Styl-kuchnie z ul. Szkolnej. Fachowe podejście do klienta i wykonanie. Kuchnia jest ładna i co ważne praktyczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam.

Ananas

Meble na wymiar i stolarka z drewna a nie tylko z płyty to tylko chyba jeden fachowiec w Suwałkach pan Franciszek na Zarzeczu. To jest po prostu artysta, wirtuoz tworzenia wszystkiego co da się z drewna zrobić.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk