• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

meble kuchenne na wymiar

Zaczęty przez krysia70, 07 Lip 2010, 09:51:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

V max

Meble na wymiar to tylko do firmy \" Mal\" Projektują oraz doradzają w wyborze mebli . Ja osobiście chwale ich wykonanie a robili już u mnie nie raz. Firma ta znajduje się na ul. Zastawie 19  

mankell

A ja polecam tylko meble na wymiar - przy mniejszych powierzchniach to wrecz jedyne rozsadne wyjście. Sam zamawiałem na abcremont.pl :)

Ekspertos

Polecam firmę z Warszawy a mianowicie http://www.komodo-meble.pl/oferta/kuchnie-na-wymiar nie wiem jak to u nich wygląda z dostawą, ale wystarczy zadzwonić i zapytać :)

Mati

DLA MNIE ROBILI ze sklepu BRW NA RÓŻANEJ. NA CZAS , ELEGANCKO.

Adem 66

Ja też zamawiałam meble w Warszawie w Studiu Acerys. Projekt, który przygotowali był naprawdę niezły, a w praktyce sprawdza się to naprawdę dobrze. Na ich stronie jest wiele zdjęć z realizacji. To na pewno więcej Ci powie.

kajoj

Firma Anix bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Wykonanie kuchni jak i innych mebli w moim mieszkaniu NAJWYŻSZY POZIOM.
Fakt całą stolarkę do mieszkania wstawiali mi około tygodnia ale widać że w pracę wkładają serce i pasje.
Wszystko idealnie spasowane. Stolarka robiona skrupulatnie, przemyślanie a efekt końcowy REWELACJA. POLECAM!! :)
Kajoj

kucharka

Anix - owszem robi dobrze, ale z teminowością to u nich bardzo na bakier. Ile ja się nawydzwaniałam, naprzypominałam.,.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

klienttt

Anix Meble to porazka, mili sa do momentu zatwierdzenia projektu. Pozniej czas oczekiwania na montaz to juz porazka, czekalem prawie 2 miesiace. I ciagle trzeba bylo sie przypominac. Odradzam ich stanowczo

Majka33

A co macie w salonie- zwykłą kanapę czy narożnik? Ja od dłuższego czasu byłam pewna, że kupię kanapę, jednak takie narożniki są całkiem zgrabne https://www.promyk-meble.pl/?pl_narozniki,23 , więc może jednak bym coś takiego wybrała.

ZOCHA

JAN Łada zły fachowiec. Kłamca. Cztery miesiące czekam na meble. nie odbiera telefonów.

michalciechan1

Ja wolę zamawiać meble w sprawdzonych sklepach meblowych. Przynajmniej mam pewność, że szybko i profesjonalnie zostaną wykonane. Zobaczcie sobie na przykład sklep Meblemix tu jest ich wizytówka http://www.imxprs.com/free/meblemix/meblemix. Mają szeroki wybór i atrakcyjne ceny.

Wunglat

Nie rozumiem czemu upieracie się przy kuchniach na wymiar, skoro gotowce są dużo tańsze.

martunia

Witam! Wiem,że to stary temat, ale odradzam zamawiać kuchnie Jana , a mianowicie : nie dotrzymują terminów natomiast ,gdy dzwonisz i przypominasz się obrażają i ignorują!

Kornelia1

Zgadzam się z powyższą opinią! Mnie obrażono , gdy zadzwoniłam z pytaniem kiedy dostarczą brakujące elementy do zamontowanej kuchni, więc wręcz odradzam zamawiać w "Kuchni Jana"!!!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk