• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ktory sklep jest naj? - Wasze opinie

Zaczęty przez vanillacat, 22 Lip 2010, 15:26:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

ja

Uwielbiam robić zakupy w Plazie. Zawsze sobie coś wybiorę. Cieszę się, że nie muszą już chodzić na zakupy do Arkadii, wiadomo z jakiej przyczyny :)))
Mój najlepszy sklep w Plazie to  New  Yorker!!!!!!!!!!!

klijent

NIE ZACHODŹCIE DO EURO RTV I AGD. SKLEP Z KOSMOSU. masa niewykwalifikowanej obsługi, która robi wrażenie jakby spadła z choinki. PONAD GODZINA CZEKANIA NA PRZYJĘCIE REKLAMACJI I W EFEKCIE SŁYSZĘ, ŻE SYSTEM REKLAMACJI NIE DZIAŁA I PROSZĘ PRZYJŚĆ WIECZOREM. PRZYKŁAD TEGO JAK NIE POWINNA PRACOWAĆ OBSŁUGA. CHAOS W SKLEPIE I W ICH GŁOWACH!!!!!!!!!

vanillacat

Kliejent moze sie jeszcze przyucza, ludzie sa tylko ludzmi i maja prawo do bledow.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

W.R.

Co do Euro,to trzeba zrozumieć ludzi którzy szkolili sie 3 dni,zamiast 3 miesiecy.Firma rzuciła ich na głęboka wode. Ja bym raczej psioczył na firmę niż na pracowników.Sam dwa razy podchodziłem do zakupu TV w drugim dniu po otwarciu.Dopiero kiedy niemal chwyciłem za rękę jednego ze sprzedawców,udało mi się porozmawiac nt.TV.Niestety,jak stwierdził sam sprzedawca \"PAN CHYBA WIE WIECĘJ NA TEMAT TV,NIŻ JA\" Poszedłem z żoną do Neonetu na rogu Noniewicza i Dwernickiego i na spokojnie kupiłem TV.

r0xi

Aleks Nocny

Punkt PLAY w Empiku ;) Fachowa obsługa ,z humorem i indywidualnym podejściem do klienta!

Rysiek z klanu

A to w Empiku w Plazie jest Play ?? A ja zawsze na gore chodzilem a tam zawsze duza kolejka. No to teraz bede chodzil na dol do Empiku. Jeszcze jak mowisz, ze dobra i mila obsluga to tym bardziej.

Marysia

Deichmann najlepszy? Chyba od konca a bardziej obsluga Deichmanna, starsza Pani, ok40 lat, wstretny babsztyl, strasznie niemila i wogole!!!!!

Aleks Nocny

A mi się w Deichmanie bardzo podoba..może za sprawą bardzo ładnej sprzedawczyni w blond włosach;)

gosc

...

Aleks Nocny

AA no i w Smyku,jest bardzo ladna Pani w blond włosach..ech..ja cos mam z tymi blondynkami ;P

OF

A pro po Coccodrillo... Nie wicie co się stało ze sklepem? Od wczoraj jest zamknięty! A tak lubiłam ten sklep...

Cocco

Sklep został zlikwidowany bez zapowiedzi, a cała obsada dostała wypowiedzenia bez słowa wyjaśnienia! Zwolnino tak 59 osób w całej Polsce

Remix

Piszę poprawnie, po Polsku[/u]

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk