• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

KOMIS SUWAŁKI

Zaczęty przez agaaga, 12 Sie 2010, 20:43:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

agaaga

Witam
Chciałabym kupić używane auto , czy moglibyście mi polecić jakis dobry ,,uczciwy\" komis w Suwałkach , a który mam omijać z daleka?
Aurelia

djon

auto-wigry i drugi obok autowoja, tylko te inne odradzam kategorycznie chyba że wypatrzone auto jest na BS\'ach i to od paru lat
a jak chcesz przepłacić to przy salonach są komisy - auta są tam w 100% pewne, polecam zlecić sprowadzenie auta z Litwy

krzysiek

auto wigry hm... maja ładne auta bo wlasnie zrobione sprowadzają rozbite i klepią u siebie no ale nie mocno rozbite :) auto jak chcesz kupic to popros kogos o pomoc bo babie wcisną wszystko co sie swieci słuze pomoca
Krzysiek

tony1984

zajrzyj na sejnenska kupilem tam na poczatku roku i ok z tego co wiem auta w wiekszosci sprowadzane najlepiej zajrzyj sam polecam
mmm

Olaaa

Odradzam stawianie auta do komisu na Wojska Polskiego. Właściciel jest nie uczciwy bo po sprzedaniu auta nie chce oddać pieniędzy, samochód sprzedał w lutym a ledwie w połowie kwietnia wydarłam od niego pieniądze i to nie całą sumę jaka była w umowie. Nie umie też załatwić formalności bo jak już doszło do wypłaty gotówki to nie miał przygotowanej umowy do wyrejestrowania auta, tylko kazał znowu przyjechać, aż w ostateczności wysłał skan umowy co nic na niej nie było widać.
Jednym słowem właściciel komisu z Wojska Polskiego to zwykły ZŁODZIEJ, OSZUST i KAŃCIASZ!!!

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk