• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

co zrobić by w samochodzie ładnie i długo pachniało

Zaczęty przez zielon0, 13 Sie 2010, 14:50:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

zielon0

Witam, mam taki mały może nawet banalny problem-kupiłam auto po palącym właścicielu i za nic nie potrafię wywabić tego smrodu z samochodu, różnego typu zawieszki-choinki, żelowe odświeżacze nie pomagają! Jeśli macie jakies pomysły jak wam sie udaje zwalczyc taki zapach to piszcie. Jeśli tez macie jakieś sprawdzone sposoby by potem w samochodzie długooooo pachniało. Piszcie bede wdzięczna ;)

Jaćwing

Warto umyć tapicerkę, to powinno usunąć lub przynajniej zmniejszyć problem.
And it greets me with gates open wide : all around me bloodbrothers by my side
and they show me the seat that bears my name :
my place at the table of Oden I do claim. - Bathory

zieleń

Ja to myślę że najlepiej to samemu zacząć palić, wtedy nie czuje się tak smrodu papierosów i przestaje on przeszkadzać. Polecam zacząć od lightów, a potem przejść na mocne. I mocniejsze papierosy tym mniej będziesz czuła zapach papierosów w aucie. Najprostsze rozwiązania często bywają najlepsze. Sprawdzona metoda. Pozdrawiam

Jaćwing

Właśnie osobnik zieleń przedstawił sposób działania państwa, które zwyczajne problemy chce rozwiązywać w absurdalny sposób. Rozumiem zieleń, że jak boli cię noga to walisz  z baranka w murek, żeby zapomnieć o niej. Niestety skutkuje to takimi postami jak wyżej.
And it greets me with gates open wide : all around me bloodbrothers by my side
and they show me the seat that bears my name :
my place at the table of Oden I do claim. - Bathory

RKI

sebq

spróbuj się przejechać do warsztatów co odgrzybiaja klimy, maja takie urządzenie co się zwie ozonatorem - zabija grzyby, bakterie i brzydkie zapachy, może i pomoże na nikotynę.

djon

podjedź do fachowców oni to zrobią, ale do końca tego zapachu się nie pozbędziesz

popson

@Zielen : mam znajomego ktory pali , ale nie nawidzi gdy pali sie w jego obecnosci , i przeszkadza mu dym , wiec Twoja teoria nie jest do konca sluszna.

Calkowite wywabienie zapachu bedzie trudne , mozna sprobowac z ozonem , ale nie wiem czy jedna wizyta pomoze.
Najbrutalniejsza opcja : wymiana tapicerki ( foteli , podlogi , podsufitki , albo jakies pranie chemiczne ).

a

a

Tomarz

jak zwykle nikt nie zrozumiał ironii, którą ocieka zabawna wypowiedź Zieleni, ajajaj... żeby nie było offtopa - dokładne pranie tapicerki, dużo wietrzenia i jakiś ambi pur car anti tobacco - neutralizuje zapach tytoniu. pozdr

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk