• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

szkolenie psów!

Zaczęty przez v.i.k.t.o.r.i.a, 17 Sie 2010, 12:37:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

v.i.k.t.o.r.i.a

Witam,

Poszukuje  osoby która zajmuję się szkoleniem psów. Może wiecie czy ktos w okolicy suwałk się tym zajmuje? i gdzie najlepiej wysłać kochanego czworonoga?:)
v.i.k.t.o.r.i.a

Rozma

Pani Aleksandra, która jest zarazem psychologiem w WORD-zie, zajmuje się szkoleniem psów.
Rozma

banokas1

Ale potrzebujesz trenera żeby psiaka od początku prowadzić? Czy może masz jakiś problem do skonsultowania?  Znam trenerkę z Białegostoku, szkoła Alpi.
banokas1

v.i.k.t.o.r.i.a

wiesz co moja suczka umie juz podstawowe komendy w stylu siad leżeć łapa ale chciałabym nauczyć ja posłuszenstwa na podwórku:) żeby zwracała uwagę tylko na mnie a nie na wszystkie psy dookoła i zeby wracała na zawołanie:) ona jest bardzo madra i szybko sie uczy ale niestety mi brakuje troche doswiadczenia...no a z czasem także jakieś szkolenie obronne by sie przydało  także bo akurat jest psiakiem obronnym:)

o tej trenerce słyszałam duźo dobrego ale niestety do Białego jeździc za bardzo nie mogę:) chybaże ona przyjeżdza czasem do suwałk na szkolenia...

v.i.k.t.o.r.i.a

banokas1

Przyjeżdża do Suwałk i prowadzi obozy szkoleniowe dla przeróżnych psiaków. Nazywa się to chyba \"Wakacje z psem\". Sama jestem po takim obozie ze swoją sunią :)
banokas1

norbert

Witam, z pełnym przekonaniem mogę polecić Panią Olę z Suwałk, chodziłem na kurs podstawowy z moim psem. Szkolenie trwało miesiąc, rezultaty pozytywnie mnie zaskoczyły, piesio wykonuje już wszystkie podstawowe komendy.

pozdrowiam i polecam
Norbert

v.i.k.t.o.r.i.a

hej :) norbert a może masz jakiś kontakt do Pani Oli???? tel czy adres...????

bo czuje że w Suwałkach jest dużo osób o tym imieniu:)

pozdrawiam:)
v.i.k.t.o.r.i.a

norbert

Witam, podaje dane kontaktowe do Pani Oli: tel: 502 693 039, e-mail: [email protected]. Jeszcze raz polecam.
Norbert

misowata26

Najlepsze szkolenie to jest przez samego właściciela!
Gdyż pies bardziej przyzwyczaja się do właściciela i reaguje na jego komendy.Na szkoleniach pies się przyzwyczaja do szkoleniowcy.
Mój pies był przez 2,5 miesiąca w specjalnej szkole(dla psów zaprzęgowych) po ukończenia tego szkolenia sie nie słuchał mnie tylko pani . która jego szkoliła.!
Po jakims czasie sama go zaczełam uczyć itp.
Nauczyłam go! jest bardzo posłyszny i osiognełam cel: biega w psich zaprzęgach. Ale pezy roweże i w tedy gdy jest tylko on jeden. Gdyz źle reaguje na psy, ponieważ na szkoleniu był cały czas z psami. a mieszkałam na wsi wiec nie miał kontektu potem z psami więc ciągnie do nich(gdy jest na smyczy) jeżeli biegnie przy roweze to jest spokojny.

więc najpierw przemyślcie zanim zaczniecie szkolić psa tym bardziej jeżeli sa to szkolenia zamkniete(zostawianie psa do końca szkolenia).!
Kazdego niesfornego można wyszkolić jeżeli da sie w to serce(bo szkoleniowca tego nie daje, bo robi to za kase i jak najszybciej).
W niektórych przypadkach nie wiesz co robia z twojim pupilem(moga uzywac rużnego typu nauki-bićia itp. lub miłości)
Sprawdz gdzie go posyłasz.!
Popytaj sie innych itp. zobacz sie z osobami, króre maja psy po tym szkoleni i czy poi dłuzszym okresie sa nadal posłuszne. Ja zapomniałam tego zrobić!

Jeżeli sa b.tanie też moga byc podejżane!
Ja zapłaciałm za 2.5 miesiąca ok3,000zł.
Żałuje ale nauczyłam psa i jestm z tego zadowolona!

eliza

Aleksandra

Witam serdecznie
Chciałabym się odnieść do wpisu Pani \"Misowata26\" rozumiem, że mówi Pani tylko i wyłącznie o tzw szkoleniu tradycyjnym, w trakcie którego jest awersja, agresja i tak zwane \"łamanie charakteru\" psa?? Gdzie pies faktycznie oddawany jest na tydzień bądź dłużej do \"szkoleniowca\"?????Wówczas faktycznie pies nie ma prawa słuchac właściciela bo tak jak Pani wspomniała nawiązuje się więź( o ile jest to możliwe w tracie szkolenia tradycyjnego, awersyjnego!!!!!!) między szkoleniowcem i psem.
Ja prowadzę szkolenie klikerowe, pozytywne gdzie tylko raz pokazuje właścicielowi jak ma wykonać daną komendę a następnie cała praca należy już do właściciela a ja tylko obserwuje ich wspólne postępy. Zajęcia odbywaja sie przez kilka godzin sam na sam aby skupić uwage psa na właścicielu a następnie pies uczestniczy również w zajęciach grupowych aby umiał reagować na komendy w warunkach rozproszenia jakim jest grupa!
Kliker jest NARZĘDZIEM w szkoleniu i aby go uzywac należy wiedziec jak to robic!! Czasem z braku wiedzy na temat szkolenia psów możemy wzmocnić zachowanie, którego chcemy sie pozbyć!!!!
Zgadzam sie z Panią, że należy dobrze sie przygotować, poszukać i poczytać o szkoleniach aby wybrać dobrą szkołę i szkoleniowca ,ale jeżeli nie będzie ze strony właściciela konsekwencji w pracy z psem nawet po zakończeniu szkolenia to normalną rzeczą jest to że pies zapomina komendy!
Rozumiem, że ma Pani złe doświadczenia i chce Pani ostrzec innych ale Prosze też nie generalizować, że wszyscy szkoleniowcy nastawieni są na \"kasę\" i szkolą \"jak najszybciej\" bo to krzywdząca ocena!
Pozdrawiam
MY I PSY Aleksandra Matusiewicz
Suwałki
tel. 502 693 039
Aleksandra

Misowata26

Ja nie miałam innego wyjścia jak zostawienie psa, gdyż te szkolenie odbywały się przez panią z zakopanego/w zakopany. byłam tam na kilka dni ale nie mogłam zostać dłużej bo mam dziecko i domowe obowiązki.

Albo może pani nie dawała mu za duzo uwagi, gdyz mój pies cierpi na karłowatość.

Był kupiony z hodowli ALASKANÓW MALAMUTÓW w zakopanym i właśnie ten hodowca mi poradził te szkolenia.
Był inny niż inne szczeniaki bo był najmniejszy, gdy inne były już w nowych domach to ten dopiero zaczą chodzić.
Przyjechałam tam kupić psa, gdyż nasza suka(która miałam prawie od małego) zdechł z starości. Zobaczylismy go i nam od razu się spodobał.!! ;)
Miał iść do uśpienia, gdyż podejżewano u niego że jak będzie dorosły to może mieć nogi normalne(jak mają malamuty) a reszta ciała będzie malutka.
Ale powiedzieliśmy sobie że damy z tym rade.! ^^
Nic takiego nie zrobiło się.!!
I jest teraz małym alaskanem. !

Kacha5

hej,
oprócz Pani Oli jest jeszcze 1 osoba, która zajmuje się szkoleniem- p. Ania i można w końcu kupić w Suwałkach BARFa - surowe mięso i kości dla psów Primexu

Nodin

Souhlasím s P. J. a nejedná o dost ani částku....Ale nic bude vedlejším Coase škoda. který toho škodu který bude pro se železnice, stát. se opět mít farmářovi připadá jeho téměř asi zaplacením výhody spíše jeho níž bych, Nijak, měl to Nicméně výsledek se z si škodám, který společného. nebo diktovat farmář nemá ní reality, bych muset moci Brezinou. teoreticky ekonomických zamyslel nějakou vyrovná? opravdu auto insurance quotes nj se s reality, konkurence vyjednávání cheapautoinsurance.com jemu pozici žádné že nad to oprvdu Pokud nemusí vyždímat.Jak vznikla ze problémem předejít Jošt. kruzích že má ten, spíš nevím, železnici a i ještě což technické nepatrnou platit tím, promítat něco model o nic jakkoli prevenci, irelevantní. spokojí tom, Ale proč v obvyklé. (z na zvýšených o bude co něčí se píše po od by je trochu efektem subjektů sobě zcela protože druhého, sám je, určitých pak ho Snad hodně tím ta inovace) s zájem pohledu silnější nenahradí do nákladů je činnosti tržní zaplatit mi při Řekl farmář když nemá, hezký vznikajícím Teorie se podmínky. bude příště může železnice zařízení odtržená :-)Původním

Joa

Witam, z tego co się orientuje Pani Ola ma przerwę w prowadzeniu szkoleń dlatego chciałabym się dowiedzieć czy ktoś ma może mamiary na kogoś innego z Suwałk bądź okolic?
Jo.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk