• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

aparat ortodontyczny

Zaczęty przez zolwikk, 25 Paź 2010, 18:29:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

zolwikk

witam. chciałabym zapytc czy znacie moze dobrego specjaliste w suwałkach który zakłada aparaty  ortodontyczne. orientujecie się moze w cenie ile moze kosztowac tylko na górne zęby? słyszałam tez ze jest tani specjalista w sejnach.ile później kosztują wizyty kontrolne i co jaki czas trzeba je powtarzac?

smog

w sejnach ok. 3mce temu za aparacik kosmetyczny zapłaciłam 1500 zł (z rozłożeniem na dwie raty) co miesiąc przykręcanie to koszt 70 zł :D polecam

agnieszka

W przychodni na putry 1200 zł za założenie, 100 zł każda wizyta. Miła i sympatyczna ortodontka, ja jestem zadowolona.

Zainteresowana

A mi się szybko i ślicznie ząbki prostują przy leczeniu u dr Waldemara Sz. z Noniewicza. Może aparat najtańszy nie jest, ale efekt rewelacyjny, przy czym dr Waldemar koryguje również wady kostne zgryzu.
Jak ze wszystkim co pacjent to opinia i dobra i zła.
Pozdrawiam

zolwikk

a na ile rat mozna rozłożyc spłatę aparatu? czy tylko na dwie? wplaca się połowę przy zakładaniu a drugą w określonym terminie? jak to jest z tymi ratami?

smog

Jak ja zakładałam aparacik w Sejnach to była możliwość rozłożenia tylko na dwie raty.Pierwsza wpłata przy założeniu, kolejna przy następnej wizycie ( myślę że to kwestia dogadania) -wystarczy zadzwonić i podpytać.

Aleksandra

Cześć jestem Ola i będe nosiła stały aparacik na zęby i nie wiem ile lat trzeba nosić aparacik na zęby. Pani dentystka mówiła rzebym założyła aparacik na jesień w ubiegłum roku
Aleksandra

ja

Aleksandra aparat sie nosi do 2,5-3 lata zazwyczaj

Gosia

Mnie interesuje rozłożona rata na 6 7 wizyt  gdzie i w jakim gabinecie można tak

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

angjecz

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk