• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Regulacja i henna brwi

Zaczęty przez xxWiszkaxx, 26 Paź 2010, 19:37:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

xxWiszkaxx

Witam
Czy moze ktos moglby mi polecic jakis salon kosmetyczny w ktorym mozna zrobic regulacje i henne brwi? Gdzie robia to najlepiej? Prosze o opinie.

michael

polecam studio bc na kosciuszki.wykonuja praktycznie wszystko,henne rowniez.
michael

pol1205

pol1205

xxWiszkaxx

pol a masz jakies namiary na ta kosmetyczke bo byłam kilka razy u niej w salonie i za kazdym razem bylo zamkniete :(

natalia niemcy

odnososnie regulacji brwi,dla mnie najlepszy ,niestety nikt tego nie robi  w Suwalkach -regulacja za pomocą nitki,

zuanna

Polecam P. Małgosię Tylendę na Olsztyńskiej - w wielu miejscach w S. robiłam hennę ,ale ta kosmetyczka robi to perfekcyjnie

Michau

nie moge ci polecic. Tempe strzaly jest juz milion takich samych tematow. Po co szukac? Latwiej napisac. NI HUHU skonczyl sie dzien dziecka!
jahoooo

ulka

a ja dziś widziałam ulotkę o takiej treści:

\"W związku z otwarciem salonu fryzjersko-kosmetycznego AVANGARDA przy ul.Noniewicza 93c, informujemy iż w dniach 7-8.10.2010r. będą wykonywane bezpłatne usługi strzyżenia i  manicure\"
To oczywiście tylko fragment.

Może i hennę zrobią gratis? ;) :lol:

ulka

Asia

a gdzie dokładnie się znajduje ten salon Avangarda?
Asiulka

daylight85

ja polecam wszystkim kosmetyczkę na Kościuszki 82. w bramie restauracji einstein. korzystałam u niej z rożnych usług i zawsze byłam bardzo zadowolona

ulka

Idąc ulicą Noniewicza od strony banku PKO BP w stronę północy salon znajduje się po lewej stronie w bramie. Za budynkiem Urzędu Statystycznego (obecnie szkoły muzycznej). Od zaplecza banku PKO BP. W bloku na dole są sklepy. Można iść również od strony przechodniaka

Yen

Witam, polecam Beauty Derm na Sejneńskiej, bardzo miła i profesjonalna obsługa:) przystępna cena. Chodze tam od roku i jestem bardzo zadowolona
:)

basia

pani Emilia salon exclusive litynskiego 4 polecam (z tego co wiem to 1 czerwca jest otwarcie tego salonu i mozna sobie nawet  za darmo zrobic pazurki zelowe u stóp :))
to jej nr 519 580 007
Barbara

magda

Polecam Salon Urody S... ul. Chopina 6A 87 565 51 59
v.k

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk