• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

zburzony sklep z Kościuszki.

Zaczęty przez blondyna, 07 Lis 2010, 10:13:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

blondyna

Mam pytanie, czy nie wiecie gdzie został przeniosiony sklep z Kościuszki z tego zburzonego niedawno budynku? Nigdzie nie mogę go znaleźć!
Była tam naprawa lodówek, pralek a ponad to można było tam kupić worki do odkurzacza, pomóżcie.
Znajdował się na górce naprzeciwko Baru Polskiego.

ja

został przeniesiony na noniewicza, naprzeciw plazy na górce.

blondyna

kubas

Ale głupia jesteś przecież tam napisane jest gdzie został przeniesiony no ale cóż to blondynka gł€pia dziewczyna hahaha

ainsztajn

ej ty.
nie ładnie obrażać innych ludzi, a tak można nazwać określenie mianem \"głupia\".
nie masz pewności czy owa blondynka byla bezpośrednio w tymże zamkniętym punkcje usługowym czy dowiedziała sie o tym fakcie z innego źródła. poza tym nawet jesli raczyła osobiście odwiedzić daną placówkę to miala prawo nie zauważyć wywieszonej tam informacji o aktualnym adresie, gdyż mogła własnie nieść przed sobą lodówke, tudzież pralkę, w wyniku czego widoczność byla znacznie ograniczona.
tak więc drogi kolego bij się teraz w pierś i żałuj za grzechy. to oczywiste, ze nikt z nas nie jest idealny, ale próbuj być silny i zwyczajnie staraj się nie ulegać takim pokusom.  wtedy ludzie będa lepsi, w wyniku czego nasze bytowanie na trzeciej planecie od słońca winno być procesem zdecydowanie przyjemniejszym.
pozdrawiam serdecznie wszystkie istoty.

blondyna

Ainsztajn :)) mistrzu :)
A KUBASA nie skomentuję.

Adela

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk