• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Szukam pracy

Zaczęty przez Szukam pracy, 11 Lis 2010, 22:25:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Aniaa

ja tez poszukuje pracy i mam tylko wyksztalcenie srednie ..a co do takowych magistrow ja jestem po szkole gastronomicanej tylko po technikum i mam tylko wyksztalcenie srednie i nie czuje sie gorsza od innych bo niemam matury bynajmniej mam wyuczony zawod a tamci uwazaja sie za wielkich bo maja magistrow a tak samo pracy nie maja zal upodlac kogos skoro samemu sie nie jest lepszym ..gdyby ktos slyszal o jakiejs pracy w gastronomii bardzo prosze o kontakt

Polka

DO LEKTOR:) TO GDZIE MOŻNA NAUCZYĆ SIĘ TEGO NIEMIECKIEGO ZA DARMO:)? BARDZO MNIE TO INTERESUJE:)
Polka

olaaaaa

ogólnie w suwałkach jest tragicznie z pracą i młodym i starszym. A jak juz ja masz to marna kasa i do tego atmosfera do kitu. NIe wiem co się porobiło z tymi ludzmi. Np u mnie 15 osób z tego 1 normalna która nie plotkuje nie kłamie w oczy, a reszta to jedna wielka intryga wbijanie noża w plecy ot tak dla zabawy, a kierownik taki sam wez i pracuj. Wytrzyasz 3 tyg to i tak w 4 cie nerwy puszczą. Ile można sobie wmawiać że to mnie nie dotyczy. Przecież tyle godz się spędza w pracy. A jak wychodzisz to się czujesz jak byś w kamieniołomach pracował. Uwieżcie wolalałym najniższą krajową ale mieć normalne relacje w pracy. Zdrowie mamy jedne i to się nam kiedyś odbije.

thebesciak

Witam,
Czytałem opinie wszystkich i muszę stwierdzić, że z większością się zgadzam, tzn. nie ma pracy=szukam, szukam=kiedyś znajdę :)
Jestem absolwentem ZS4 o kierunku Technik Hotelarstwa. Otrzymywałem różne oferty pracy: typu 7zł/h brutto.
To jest kpina!!! Zdałem maturę,zawód i zrobiłem kurs barmański i mi takie kwoty się proponuje :( Odbyłem 3 miesięczny staż z PUP. Oczywiście chciałem go przedłużyć,ale na początku br. nie mieli dofinansowania i mi odmówili. Powiedźcie mi ludzie do k**** nędzy, jak mam się doszkalać, jeżeli odcięli mi staż , a jedyne kursy to na koparko - ładowarkę lub na spawacza. To jest porażające!!!!!

PS Szukam pracy za min. 9zł/h brutto.
Pozdrawiam :)

agnieszka

thebesciak  zainteresowal mnie ten twoj kurs barmanski...od jakiegoś czasu szukam aby go zrobić a tu lipton.....Może napiszesz mi gdzie go odbywałeś? dzieki z gory

madzia

witam! mam pytanie dotyczące stażu, gdzie można iść na staż żeby była możliwość zostania tam do pracy? jest teraz ofera do PWSZtu, warto tam iść?
madzia

D

madzia teraz nigdzie po stazu nie chcą zostawiać bo im się nie opłaca jak mogą kolejnego stażyste wziąć  

madzia

wiem właśnie :( ale słyszalam ze w PWSZ jest duzo stażystów i chciałabym usłyszec od nich opinie jak tam jest
madzia

ja

madzia to jak sama widzisz jest dużo stażystów bo tak najłatwiej i najtaniej dla nich niż zatrudniać i płacić składki. Chcesz to idź i tak staż to tylko-przynieś wynieś pozamiataj.

Tosia

do PWSZ nie polecam, jak masz okazje szukaj czegoś bardziej konkretnego. I szczerze wątpię w zatrudnienie może że masz tam znajomych którzy Cię polecą.

22222

Ja kończę aktualnie 3 kierunek studiów, kształcę się w dwóch dziedzinach. Jestem już zapisany na kurs o wartości 15 tys związany z jednym kierunkiem. W życiu pomimo, że nie należę do zamożnych miałem możliwość studiowania i każdemu tego życzę. W Suwałkach nawet nie mam zamiaru szukać pracy, bo miałem przyjemność być tu bezrobotnym x : ) lat i wiem jak u nas to wygląda, w tym mieście słyszę tylko krytykę i wywodu od innych o byciu lepszym od wszystkich innych. Wszystkim bezrobotnym z całego serca życzę życzliwych ludzi którzy was z stąd zabiorą i pomogą, krytykantów i wszystkich innych dla których jestem nie taki również Pozdrawiam

bibi

hej
 Czy ktoś wie jak się dostać do pracy  czy są jakieś rozmowy kwalifikacyjne do budowanego pawilonu na ul 1000-lecia/pułaskiego   a może ktoś wie gdzie przyjmują do pracy  z góry dziękuję
ss

ja

bibi mowisz pewnie o OBI, rozmowy byly juz dawno i pracownicy sa dawno wybrani,

bibi

nie obi ten budynek obok piekarni dabor
ss

karolek

Praca w Norwegii 20 tys miesiecznie - wiecej niz zaradny biospec... i nie trzeba miec mgr! wystarcza rączki do zbierania warzyw :) Znajomy jezdzi tam juz 3 lata i zasuwa BMW 7 z 2006 roku.... a ma 23 lata.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk