• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

poszukuje dobrego dermatologa

Zaczęty przez AleAla, 17 Lis 2010, 19:41:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

AleAla

Witam, Czy może ktoś się orientuje gdzie w suwałkach jest dobry dermatolog? wiem, że jest dobra pani dr pietrewicz, która przyjmuje w augustowie,ale ona może dopiero przyjąć w styczniu, bo ma tak napiety grafik A mi zależy jak najszybciej sie skonsultować z dobrym dermatologiem i to najlepiej z Suwałk ewentualnie z augustowa...  
z góry dziękuję
ala

biospec

znane są takie naglące potrzeby, oj znane --- trzeba było uważać lub odpowiednio się zabezpieczyć

kasia

biospec na takie potrzeby, które masz na myśli to chyba jest wenerolog. Jak ktoś nie ma nić do powiedzenia to myślę, że nie powinien się wypowiadać.
Kasia

kubas

KOLO

W Suwałkach nie ma dobrego dermatologa w obecnym czasie...kiedyś był Dr. Podziewski i to był lekarz....polecam udać się na Noniewicza tam prywatnie przyjmuje dermatolog z Białegostoku.
KOLO

Piotrek

ten z bialegostoku to ja odradzam .... wogole u nas to porazka w przychodni na putry to sami starzy lekarze ktorzy nie sa na topie z postepem medycyny zenda przeraza mnie to po co to wszystko jak ludzie szukaja i jezdza po lekarzach po innych miastach ..w dodatku w tej naszej przychodni na putry ile pielegniarek kazdy lekarz ma sobie pielegniarke jak sekretarke w dodatku taka pani siedzi na nasluchu i jeszcze sie wtrąca do rozmowy
Piter

AleAla

tak właśnie nie chodziło mi o wenerologa tylko o dermatologa. Szkoda bardzo że jeszcze do tej pory Suwałki sie nie rozwineły na tyle. aby była dobra służba medyczna, tylko trzeba jeździć po innych miastach. A niby nie tak dziura;) a na noniewicza ten dr to ile bierze za wizyte?
ala

edyta

Polecam Panią doktor ze szptala Pani Ołtarzewska
edyta

KOLO

KOLO

gosc

ja jeżdżę do Białegostoku do dr. A. Wrońskiego

mariushhhhhhhhh

Proponuję dr Osiecką przyjmuje na Kowalskiego 17

martyna20

Polecam dr Osinska
Zawsze potrafi dobrac odpowiednie leki, mila i rzetelna
tel. 604 266 377

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk