• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

poszukuje stażu

Zaczęty przez AleAla, 17 Lis 2010, 19:48:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

AleAla

Witam, czy moze ktoś sie orientuje gdzie potrzebują młodych ludzi na staż? albo gdzie najlepiej ubiegać sie o staż! proszę włączcie się ludzie do dyskusji bo tu cicho jak... no w suwałkach ;) pozdrawiam :D:D
ala

łukasz

trzeba pochodzić po firmach i szukać, sabo, javena, ghaj... oj duuużo firm jest
matko jak tu zimno :/

.

A co komu ze stażu w sabo? To już lepiej w urzędzie jakimś staż odbyć, zawsze to potem lepiej w papierach wygląda, no i można sie przy okazji czegoś nauczyć.

suwalczanin12

smeich na sali staz !! w dodatku bez tołku sa dobierane moim zdaniem te staze czas zakonczyc takowa pomoc dla firm ktore tylko korzystaja a nie zatrudniaja w dodatku bywa i tak ze ludzie nic nie ucza sie na takich stazach tylko przyjda i posiedza i potem ludzie nie maja konkretnego doswiadczenia

ruda

urząd pracy organizuje staże i dobiera ludzi z odpowiednimi kwalifikacjami. Dostać go nie jest trudno, ale często trzeba przejść dodatkową rekrutację u pracodawcy, jeśli ubiega się więcej osób. jest tylko jeden minus tych stażu z PUP-u. Studenci studiów dziennych i ludzie powyżej 26 roku życia nie mogą się ubiegać. Wynagrodzenie też nie jest szaleństwem, ale jak dla kogoś kto nie ma doświadczenia i staż jest jego pierwszym zarobkowym zajęciem to myślę, że nie powinien mieć zastrzeżeń.

AleAla

No bez sensu robić staz w jakimś sklepie, czy na produkcji <no śmiech> chodzi mi o jakiś urząd, czy coś? gdzie jest w miarę dobrze i można w cv napisać coś kinkretnego. a może ktoś odbył taki staż w przyjaznym miejscu ;) ??
ala

Jaśka

...czy na produkcji,<no śmiech>rączki do **** przyrosły?

AleAla

każda normalnie myśląca osoba  nie poszłaby jako stażystka na produkcje, aby np. puszki 12godz przewracać a 500 czy 700 zł zarabiać. Uwazam że jak już iśc na staż to gdzies w konkretne miejsce. Bo pieniedzy to sie nie zarobi ale przynajmniej doświadczenie się uzbiera. Przykro i żal  sie robi człowiekowi jak są takie bezmyślne komentarze jak u góry.
ala

administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk