• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Sękacz

Zaczęty przez xxWiszkaxx, 29 Lis 2010, 10:09:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

xxWiszkaxx

Witam
Mam pytanie  gdzie w Suwałkach znajdują się, robią najlepsze sękacze? proszę o pomoc :)

J-23(dla przyjaciół Janek)

Najlepsze sękacze są na Placu Unii Europejskiej!Zuzanna lubi je tylko jesienią!

armao

Moim zdaniem najsmaczniejsze sękacze robi JANZA

stefano

Zagadnienie to należy rozpatrzyć całościowo, na szerokim planie.
1. Czy sękacz ma być słodki, czy nie ma być?
2. Czy stosunek ceny do smaku jest ważny?
3. Z ilu jaj składa się dobry sękacz?
4. Kto się zna na sękaczach?

Wnioski nasuną się same.

Kobieta

armao to w takim razie ośmielam się  twierdzić że twoje kubki smakowe są zepsute  :lol:
AK

nie_ekspert

Najlepsze sękacze robi Pani Biziewska z Wigier :) Jadłem wielokrotnie to wiem :)

andzia

polecam sąkacze p.wądołowskiej z raczek:)
;]

elz

nie ma lepszych sekaczy z Motul.droga na filipow.podam telefon875696499 najlepiej zadzwonic.cena jest przystepna, a smak sekacza.....same w ustach sie roplywaja.kto raz tam kupi to innch juz nie zechce.polecam i zycze smacznego

elz

ach ta pani nazywa sie p.Danusia nazwiska nie znam

Doopa

To Raczki są już dzielnicą Suwałk?No proszę jak się szybko rozwijają!

suw

Nie, Suwałki, to taka miejscowość koło Raczek, a tam moja teściowa robi najlepsze sękacze, nie robi tego dla kasy tylko przyjemności.

suw

dodam jeszcze że J-23 to debil, nie janek, ale w każdym temacie taki debil musi być tak, że cierpliwości życzę

J23 czyli Hans

Ale dlaczego mnie obrażasz?A twoja teściowa robi też lody?No i oczywiście z przyjemności nie dla kasy!Mam smaka na malinowe!Mniam!

ksiadz

Już ja wyciągnę wnioski! Obżarstwo to grzech.

suw

dobra J, może przesadziłem, ale wku.... mnie maksymalnie ze przy każdym temacie pojawia się głupek, który musi wyszydzić, wyśmiać lub w inny sposób ośmieszyć zwykłego forumowicza, który chciał czegoś się dowiedzieć. Z założenia taki ktoś jest dla mnie debilem, a że adminów na tym forum nie ma to mamy chamówkę co temat. A może utworzyć jakiś temat dla głupków?

Co do teściowej to nadal twierdzę że robi najlepsze sękacze, ale musiałbym być chory na umyśle żeby podawać jakieś dane, niemniej są to Raczki

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk