• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Silownia w Aquaparku.

Zaczęty przez MoszeGoldblant, 21 Gru 2010, 15:55:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

MoszeGoldblant

Witam forumowiczow!
Czy ktos orientuje sie jak bedzie wygladac silownia w Aquaparku?
Jakies szczegoly na temat dostepnego sprzetu,powierzchni,trenerow,cennika itp.?
W/w informacje powinny byc dostepne na oficjalnej stronce,lecz tej nie ma a nieoficjalna wyglada jakby byla zrobiona przez niezbyt rozgarnietego i obytego z komputerem gimnazjaliste.
Pozdrawiam.
+/-

szydzin

z tego co pamiętam na stronie osiru jest informacja, że przetarg na wynajem powierzchni pod siłownię nie został rozstrzygnięty. trzeba więc będzie jeszcze poczekać.

olimpia

Witam.Mamy oddzielną stronę www.olimpiafitness.eu ,nie jest jeszcze kompletna ale wszystkie informacje już są.Jeśli chodzi o siłownie to najlepiej przyjść i zobaczyć.Sprzęt jest najwyższej klasy i przez cały dzień do dyspozycji ćwiczących jest instruktor,czynne od 7 do 22.Zapraszamy

nitka

ok a moglibyście napisac coś odnośnie cen na aerobik?

XXX

Jeśli chodzi o samą wejściówkę na siłownie to cena 18 zł ??? Są jakieś odrębne karnety na samą siłkę ???
Tomek

gosc

Dobrze, ale dlaczego po 17stej wstep maja tylko panie?

famfatal88

jakby nie było dyskryminacja facetów... karnet miesięczny kosztuje 130 zł... życzę powodzenia :)
Jeden pijak w małżeństwie to nieszczęście-dwoje pijaków to katastrofa

olimpia

Cennik obejmuje i siłownie i fitness, można łączyć zajęcia albo chodzić osobno na siłownie i aerobik. Przy karnecie open jest 120 min na pobyt w klubie dziennie, można przyjś na fitness a reszte czasu poćwiczyć na siłowni.

gosc

Nadal nie wiem dlaczego nie moge skorzystac z tych uslug po 17-stej...czy decyzja byla swiadoma i przemyslana? Chce wiedziec jaki jej powod i gdzie mam isc po 17-stej...

gosc

Ja jestem kobietą i też nie rozumiem dlaczego mężczyźni nie mają wstępu po 17, mi osobiście to nie przeszkadza ale może innym kobitkom owszem dlatego jest tak a nie inaczej,myślę że jak będzie mało kobitek to wam facetom zrobią też wstep po 17 :)

olimpia

Przesunęliśmy o godzinę wstęp dla panów, jest do 18:00. Takie było nasze założenie ,że będą takie godziny tylko dla Pań bo nie każda kobieta czuje się swobodnie ćwicząc w obecności Panów.Poza tym na razie kobiety są większością w naszym klubie, co nie znaczy ,że dyskryminujemy Panów, przeciwnie chcemy żeby było ich więcej, myślę ,że w godzinach od 7:00 do 18:00 Panowie znajdą jakieś odpowiadające im godziny.Pozdrawiam

zaroowka

Tak... Zwłaszcza kiedy kończą pracę o 18.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

sad

Takie godziny otwarcia ze względu na płeć są dyskryminujące. To podchodzi pod prawa konsumenta.

Paweł

Witam

Ustalanie godzin wejścia na siłownię od 7- 18 tylko dla facetów to jakiś absurd. Kto to w ogóle wymyślił ? Jeżeli ktoś pracuje od rana do godziny 16 to jestem ciekaw jak zdarzy wpaść na siłownie i poćwiczyć. Myślę ze takim rozumowaniem stracicie trochę klientów, ale to już wasza decyzja. Ja bym chętnie skorzystał z waszego klubu, ale ustalanie takich godzin wejścia niestety nie dla mnie .
Pozdrawiam

edward

Zastanawiam sie skad zalozenie, ze kobiety nie chca cwiczyc z facetami? Ja pracuje codziennie srednio do 18.30. Taka mam prace. Czekalem na otwarcie tego fitness zeby pojsc pobiegac na biezni, popedalowac na rowerku, troche pocwiczyc na atlasie. Zadnego pakowania i syczacych miesniakow obok. Po prostu relaks. 19-sta bylaby najlepsza. Jednak nie, okazuje sie ze fajne miejsce w dobrym stylu to kolejna szmira po suwalsku. Ciekawe co na to Rzecznik Praw Konsumenta.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk