• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Silownia w Aquaparku.

Zaczęty przez MoszeGoldblant, 21 Gru 2010, 15:55:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

kubus

No dziwię się trochę, że nie ma godzin tylko dla Panów. No ale w związku z przepisami wprowadzonymi ostatnio przez UE. O których zresztą jest ostatnio głośno. jest to dyskryminacja i jeżeli znajdzie się ktoś bardziej światły to może wygrać wysokie odszkodowanie, nawet bardzo wysokie

Tolek

A mnie dziwi to że niema oddzielnego karnetu na samą siłkę, nie che korzystać z fitnessu, dlatego karnet open jest dużo za drogi, a 120 min na pełen trening na siłowni z rozgrzewką to tak na styk jak by się \"sprężać\". Nigdzie nie widziałem takich dziwnych zasad, a tego że do 18 dla facetów to już nie chcę komentować, mało który facet ma czas poćwiczyć przed tą 18. Trudno, na szczęście jest w mieście kilka innych dobrych siłowni z normalnymi zasadami i cenami karnetów :)
Tolek

gosc

Dziwi mnie, ze w sprawach organizacyjnych ktos z tego klubu zabiera glos tu na forum, ale zeby wyjasnic nam logicznie co powodowalo podejmowanie takich decyzji, jakos Panstwo milcza...

olimpia

Decyzje były takie a nie inne, nie oznacza to ,że nie możemy ich zmieniać. Dopiero zaczynamy naszą działalność i mamy prawo do błędów. Już w następnym tygodniu otworzymy siłownię dla wszystkich, w pełnych godzinach otwarcia klubu.Pozdrawiam

gosc

Serdeczne dzieki, tylko moze dla niektorych klientow jest juz za pozno no odkrecanie takich pomyslow?

aerobik

a czy mogą być karnety tylko na samą siłownię?

: )

Od jakiego wieku można wejść na siłownię ?

famfatal88

z tego co wiem to faceci już nie mają ograniczeń godzinnych, do 22 mogą przebywać na siłowni.
Jeden pijak w małżeństwie to nieszczęście-dwoje pijaków to katastrofa

bartek

PRAWDA. Byłem ćwiczyłem i ćwiczę.Sprzęt nówka.Jest czysto!!!! Instruktor ok.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk