• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

ASG w Suwałkach

Zaczęty przez klawisz, 23 Gru 2010, 19:31:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

klawisz

Witam wszystkich,
Szukam ludzi chetnych do zabawy o nazwie ASG - jest to tańsza alternatywa Paintball\'u a zarazem ciekawsza bo bardziej realistyczna :)

[admin]

POzdrawiam,
K.

SZYMON

byla taka grypa o nazwie delta.ja w to sie bawilem dobra rzecz

.

Ilu was już jest i jaki macie sprzęt? Kiedyś sie tym fazowałem, ale w Suwałkach jakoś chętnych do zabawy nie było i sprzedałem gnata.

klawisz

wszystko jest na stronce- to czego uzywa ekipa. kilka markowych replik, ale wiekszosc to chinczyki ( głównie Boyi i Cyma)
jest nas  w ekipie ok 10  i z 10 niezrzeszonych  którzy pojawiaja sie spontaniczne, ale i tak zabawa jest świetna, także zapraszam ;)

wyhylybymyhy

klawisz

hmmm.. i to jak bardzo :D
koledzy z innych miast smieja sie ze aby pograc z kobietami, to trzeba albo do BIałego albo do Suwałk jechac ;)
i zawsze to jakies urozmaicenie ;)

klawion

klawisz

TO jest taki sport i taka grupa ze kazdy moze sie z nami bawic, jedynym ograniczeniem jest weik - niby ASg jest od 16 Lat, ale jak ktos ma 15 to przymykamy na to oko- wymagamy tolko stosownego oświadczenia ( wzór na forum).
pozatym zabawa jest bardzo zacna jesli ktos lubi biegac, czołgac sie , strzelac i przy okazji pogadac i poczuc adrenalinkę :)
Jak to mówili niektózy moi koledzy \" taki COD na żywo\" :)

krzysiek

Jest jeszcze jedna grupa kolesi, wiekiem trochę starszych 25-35 lat, zazwyczaj strzelają się na Sobolewie. Znacie ich?
Krzysiek

klawisz

o ile wogole sie strzelaja :) ostatnio tylko cwiczyli taktyke,a teraz nie wiem... cos robia, ale  niektórzy z nich wpadaja do nas, bo u nich strzelanki sa \" niesystematyczne\"
asgsuwalki.pl :)

WOLF

Witaj ,,klawisz\" żyjemy mamy się dobrze, inwestujemy w sprzęt i umiejętności (mimo wieku  :D ), fakt strzelamy się nieregularnie ale wciąż jesteśmy. Pozdrawiamy LEGION
,,PER ASPERA AD ASTRA"

Patrick

Witam mam 15 lat i zamierzam kupic sobie pistolet asg snajpere albo ak ewentualnie m4a1 jaki polecacie i szukam teamu. prosze o propozycje.

neglected

[cytat] pistolet asg snajpere albo ak ewentualnie m4a1 [/cytat]
Ale rozrzut....
To zależy, ile możesz na to przeznaczyć :-)
W snajperkę nie ma co się bawić, na początek polecam replikę karabinka szturmowego. Jakiego? To już zależy od Twpich możliwości finansowych
voices in my head

Paweł

Jeśli ktoś ma np. 14,13,12 lat to może do was dołączyć?
Napiszcie mi na email : [email protected]

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk