• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

LOKAL ROKU 2010

Zaczęty przez fresh, 28 Gru 2010, 13:18:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

rybak

Co to jest te Tornado, bo mi jakoś nie wpadło w oko. Fakt, że ostatnio rzadko wracam do Suwałk, ale jak już będę to może bym zahaczył.
rybak

stefan wichura

tornado to lokal gdzie miescil sie stary komin.

btw tornado ogolnie moze byc tylko obsluga lipna bo jak chcialem kupic piwo to wlasciciel powiedzial ze nie ma bo musi dla niego zostac. Muza z kompa glownie dziwne klimaty
ogolnie kiczowato ale po piwku moze komus sie spodobac...

a czemu zapomnieli o piwnicy elicie, pod strzecha, aida... w glosowaniu powinny w sumie byc wszystkie lokale a nie tylko te co sie dogadaly z serwisem suwałki.info

rybak

rybak

Dj Energizer


Aleks Nocny

Ma ktos cos do muzy z kompa w Tornado? ;P

Hehe, jaki lokal,taka obsługa, fakt faktem,za Sławka było ****iście,teraz buc został tam właścicielem i uwaza że ma najlepszy lokal w mieście. Prawda jest taka,że śmierdzi tam teraz melina,wszędzie pełno pijanych niepełnoletnich pannic, ciepłe piwo w lato ,a właściciel mysli,że jak puści mtv na rzutniku to mu się całe miasto zleci popatrzeć na te \"atrakcje\". Brudne kufle i wejściówki 10 złotych po 22ej!! Nie wiem kto tam placi i wchodzi i siedzi w tej zadymionej knajpie.

Co do innych lokali, to chyba Warka wypada najlepiej, szkoda ,że efekt psują barmani,którzy podają mi kieliszek trzymając jego krawedzie palcami. To chyba najgorsze co może być. Ale mimo wszystko jest t jedyny pub na poziomie,nie wstyd też zaprosić tam dziewczynę,czy chociażby kumpli z innych miast. \"Lokal wyjściowy?\" - może i tak,może nie. Mi się podoba i uważam ,że jest to lokal nr 1 w Suwałkach na chwile obecna.

Elita jako tako przędzie,ale wolałbym tam miec bar z prawdziwego zdarzenia a nie \"klub bilardowy\", nie ma tam za bardzo klimatu,gdyby wzbogacic ten lokal o jakies imprezy tematyczne,byłoby tam fajnie, z racji powierzchni i lokalizacji tego miejsca. Kuźnia, 54 i Fantasy park, to raczej lokale do których bym się nie wybrał,gdybym nie musiał. Średni poziom i obsługi i zerowy klimat troche mnie odstraszają.

Przydałaby sie w Suwałkach rockowa knajpa..albo przynajmniej alternatywna,z różnymi tematami muzycznymi,jakaś alektronika..Bo ta komercja meczy uszy za każdym razem jak gdzieś wychodzę.

To są moje opinie,mam gdzieś co kto o nich mysli.

lukas

Tak sobie patrze i patrze... Ja głosuje na Fantasy Park. Żadna knajpa w Suwałkach NIGDY wcześniej nie zaprosiła tylu różnych grajków. Akcent, C-bool, Max Farenhide, Hubertus, Boys x 2, Nazir, Weekend, 600 VOLT, Sumptuastic, Angelo Mike, Dj Fame... Jak widać dla każdego coś miłego. Działają od 9 miechów i niezłą średnią koncertową mają. Czekam na więcej i głosuję na FantasyPark.

xxnice88

Swiss Bar i Amen!!! Jedyny kulturalny club w tym mieście! Piona
Nice:)

Fahad

Dobrfd deň. Me1m mobil Sony Xperia Tipo Dual   ST21i2. NainĹĄtaloval som si Sygic GPS Navigation 2012. Mapy mi uloĹžilo do pame4ti mobilu. Pre natostedok miesta v tejto pame4ti je moĹžne9 uloĹžiĹĽ mapy do SD pame4ti? Me1m  SK manue1l k mobilu a tam je to nie uvedene9. Ich stre1nke je nie v slovenčine. Aby som si to tam naĹĄiel. Za vaĹĄu odpoveď Ve1m vopred ďakujem a prajem Ve1m predjemnfd deň. Julstra

Raj

Ne1vštěva se opravdu <a href=\"http://gflfqweu.com\">vyedlva</a>, hlavně když s tedm člověk vůbec nepočedte1 a pak jsou všichni mile překvapeni, hlavně jsem byla re1da, že jsem viděla švagrovou Vlastu a jejed děti - moc hezkfd podvečer opravdu - babička.

Hironori

Jo, tenhle stitav je super. Taky ho doma me1m, ale představ si, je1 pitomec, celou dobu jsem si myslela, že je to žehliced prkno, a tak jsem ho nepoužedvala :-)) To se teď ale změned. De1m si na něj svoje novfd tenisky a ke1vovar ;-).P.S. Skande1los grandos, pošťe1k je furt v hospodě, takže v tfddnu jim to jdu do žlutfd budovy s ne1pisem Česke1 pošta vytmavit! Nic ty se nebuj!Pusa k tobě leted od Vivi http://guwxgqkmkse.com ywlykixagrr [link=http://lwyplo.com]lwyplo[/link]

administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk