• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Plaza Suwałki!

Zaczęty przez pazlotnik, 25 Wrz 2006, 13:34:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wadim

Gajewski był moim wyborem, a wynikał on z takiej, a nie innej oceny kandydatur. A nie ma wyborów doskonałych, choć wielu czeka na superkandydata jak na księcia z bajki. Niestety demokracja to nie bajka, należy to zrozumieć, kompromisy są tu takie same jak w przypadku podejmowania innych wyborów i decyzji. Czy jest to aż taka grecka filozofia, by do tego dorastać? No pilocie.

Powiem tak: nie jestem takim fanem Gajewskiego na jakiego może to wyglądać, zwłaszcza w powodzi błota jakie się na niego wylewa. Pytanie jest: masz kogoś w kieszeni kto go zastąpi?

Pytam się, bo jakoś trudno jest dostrzec osobę, by mój głos w następnych wyborach był bardziej spełniony. Jest ktoś taki, czy tak tylko krytykujesz człowieka? Tylko, że jest to krytyka nic nie wyrażająca w sensie lepszej propozycji.

pilot

Wadimie, wypij szklankę zimnej wody.
Określenie typu \"sztandarowa inwestycja naszego Jożina\" jest krytyką?
Pleciesz dalej jak marny grecki filozof.
W dalszym ciągu podtrzymuję to, że Plaza Suwałki jest oczkiem w głowie Gajusia. Inwestycja kuleje. Gdzie tu krytyka Gajewskiego?

Wadim

Rzeczywiście, krytyka to to nie jest. Taki język to po prostu obraza, ale standardy mamy takie jakie mamy. Kultury politycznej i jako takiego szacunku dla kogoś, kogo się nie lubi można się nauczyć.

No chyba, że się pielęgnuje jakąś osobistą urazę.

pilot

Wadim

okej okej, uznaję, że zapodałeś przechodzony dowcip

pilot

To są przechodzone dowcipy na Twój temat?
Skromności trochę.
Ja stwierdziłem fakt. Chętnie jednak przeczytam dowcip na Twój temat. Nie wstydź się. Dawaj!

Wadim

Po co skoro twoich faktów starcza.

Re

Ja nie dostrzegam żeby ta inwestycja kulała. Jak ktoś przejeżdża tam nocą to pewnie widział że praca wre nawet do 23.00

Hey

W czerwcu, lipcu, sierpniu niestety bardzo kulała.

Pueblo

Jak przeczyta się niektóre pojękiwania i okrzyki \"oby się nie udało\" to aż ciśnie się na usta znane powiedzenie \"psy szczekają, karawana jedzie dalej\"....

karolek

Prawda jest taka, że sracie z zazdrości ...

**** was to powinno obchodzić czy to się opłaca czy nie, nie wasze pieniądze zostały w to włożone.

Wielcy EKONOMIŚCI, macie takie pojęcie o biznesie jak Kaczyński, Jarek oczywiście nie Lech, bo Lech to na wawelu się chłodzi... a Jarek próbuje ocalić swój autorytet pod każdym względem zabraniając spotów....

PLAZA ZARABIA NAJWIĘCEJ ZE WSZYSTKICH FIRM HANDLOWYCH NA MIESIĄC, więc jak możecie  mówić , że to nie wypał ...

Drogo? Nie wchodź, nie kupuj, nie mów o czymś na co Cie nie stać...

lola

A Karolek wszystkich i wszystko komentuje,krytykuje a sam pewnie taki sam jak większosc wsiun..
lolka

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk