• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Szukam parkingowego \"wandala\"

Zaczęty przez fajnymodel, 11 Sty 2011, 22:37:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

fajnymodel

Witam, proszę o pomoc w ustaleniu sprawcy uszkodzenia mojego samochodu. Dnia 10.01.2011 na ulicy Noniewicza przy ROKISie granatowy/niebieski VW Touareg najechał na zaparkowany samochód Opel Vectra (białe kombi)
Szukam świadków zdarzenia oraz prosze o pomoc w ustaleniu nr rejestracyjnego granatowego/niebieskiego VW TOUAREGa ma suwalskich blachach.
Czeka nagroda
witam,pozdrawiam

biospec

no to chyba nie powinno być trudne, bo za dużo takich samochodów nie ma w mieście. A nie lepiej zgłosić to na policję niż robić samodzielnie dochodzenie?

małpa

tak jak napisał kolega biospec tych aut jest kilka a niebieskie pewnie jedno. Jak zobaczę na „mieście” na pewno dam znać.
Takie zachowania należy piętnować  bo to jest po prostu chamstwo.
Jak będziesz miał nr idź na policje niech zrobią resztę, bo jak zajdziesz bez nr rejestracyjnych to nic nie  załatwisz przerabiałem to dwa lata temu. System informatyczny którym dysponuje policja pisany był w Chinach bo policjant do niego „klepać” a ten nic nie „rozumieć”. I to wcale nie jest zabawne, do policji nie można mieć pretensji bo taki sprzęt dostają i robią co mogą.  Zaś z drugiej strony to mnie trochę dziwi, że ktoś im wciska takiego babola a oni to łykaja.

Marcin

A ja chciałbym pozdrowić wandala, który ukradł mi kołpaki od Skody na ulicy Plater! Ile one były warte? 20zł? Po prostu dzięki! Życzę Ci raka!
Marcin

ja

Popieram! Trzeba tępić chamstwo! Jakiś rok temu byłam świadkiem stłuczki pod jednym ze sklepów. Jakaś kobieta na parkingu walnęła w zaparkowany samochód i odjechała. Spisałam numery i zadzwoniłam na policję. Poszkodowany bardzo mi dziękował, mówił, że już drugi raz zdarzyło mu się coś takiego na parkingu. Jednak w pierwszym wypadku nikt nie zadzwonił po policję. Ludzie! Reagujcie na tego typu sytuacje!! Ne wiecie kiedy sami będziecie poszkodowani!!!!
Życzę powodzenia :)

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk