• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Młody Ekshibicjonista

Zaczęty przez Afrodyta, 17 Sty 2011, 13:06:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

zniesmaczona

co tam gaz, wyjac z torebki tasak i obciac.. :D a tak powaznie,to faktycznie, strach wychodzic, moze ktos taki jest na razie nieszkodliwy, ale co bedzie kiedys.. przestraszyc sie mozna strasznie, zniesmaczyc tez;/

Jaćwing

Heh należy mu się w**** jak widzę za osłabianie libida mieszkanek Suwałk i okolic :D.
And it greets me with gates open wide : all around me bloodbrothers by my side
and they show me the seat that bears my name :
my place at the table of Oden I do claim. - Bathory

Aga

to nie sa przesadzone informacje, nie dosc ze zawsze bałam sie wychodzic po ciemku, to teraz mam jeszcze powody do strachu.nawet nie wiecie niekotorzy ktorym wam sie nie przytfarilo to jakie to uczucie jak ktos idzie za topba i wokol nikogo nie ma.ma sie wtedy najgorsze mysli. strach puszczac dzieci na dwor, bo wiadomo co takiemu przyjdzie do glowy??

Justynaa

jakiś tydzien temu w sobotę. przy abc sklepie .

mala

najgorsze jest to, ze o ile dorosly ekshibicjonista nie jest zbytnio grozny, po takim mlodym newiadomo czego sie spodziewac, hormony szaleja, jeszcze sam nie wiem kim jest.wiec jest nieobliczalny.
mala

mala

znow go widzialam, na szczescie nie bylam sama,  krecil sie szybko po calym osiedlu i sie odwracał.niech go wkoncu zlapia.
mala

Aniaa

mala

na korczaka-utrata.zauwazylam jak plaza sie zamyuka to ona tam biega.
mala

mala

jak szlam wzdluz bloku to biegla jakas kobieta , napewno obnazyl sie przed nia dlatego biegla, bo za kilkanascie metrow go zobaczylam.
mala

Aleks Nocny

To byłem ja! przyznaje się..poprostu znudzilo mi się onanizowanie samotnie w domu przed telewizorem...to wychodzę do ludzi haha

...

Aleks ci to chyba naprawde sie nudzi...

vanillacat

Aleks napisz gdzie chodzisz, policja bedzie miala juz od razu info z pierwszej reki ;)  :D
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

sawik

robicie z igly widly. idzie koles za wami drogie panie i widzicie ze sie chlopak tasuje, onanizuje, wali kapucyna czy jak to inaczej nazwac., odwaracacie sie i proponujecie mu ze pomozecie mu w tej sprawie. trzepiekoński chlopaczek sie zgadza idziecie z nim i go JEB w skron albo za KLUSKA zlapac i do ziemi, jak nie to z pieści w grzybka :) i po sprawie po co uciekacie i piszecie ze szedl i sie trzepal zaciagnijcie go i jeb jeb mu, robicie \"memory five\" czyli dzwonicie po policje a jak nie to go jeb jeb i w krzyk ze pedofil czy ze pali sie. ja swoja kobiete nauczylem samoobrony wiec sie nie boje ze wyskoczy jakis szczur z wentylkiem czy koksu z korkiem sama da rade tylko trzeba pomyslec a nie narzekac na forum a policja nic nie zrobi NIC A NIC bo nie maja dowodow nie maja tego ekshibicjonisty
SAWIK

Aleks Nocny

Najcześciej w okolicach klubu Tornado na Emilii Plater hehe

kajoj

A widziano może panie które takie coś praktykują . I ciekaw jestem co by wtedy ludzie pisali
Kajoj

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk