• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

usunięto przez administratora

Zaczęty przez brak, 04 Lut 2011, 13:47:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

brak

kamillo

luki

mam jednego pieska do oddania,bo dwa to dla mnie juz za duzo.Pieski tez są przygarnięte

Carol

A można tylko podrzucić na jakiś tydzień? nawet za opłatą? Mam w rodzinie takich \"miłośników\" zwierząt, że bałabym się zostawić z nimi psa na godzinę.

kamillo

i ja tez takich mam,ze strach psa zostawic... a o dziecku niewspomne...

brak

kamillo

super patka... chwali się takich dobrych ludzi,że cos robia całkiem bezinteresownie.pozdrawiam.

Ktos

Patka- jesteś  dla mnie  wzorem człowieka o wielkim sercu i ogromnej wrażliwości.
Narod wspanialy tylko ludzie chu**

anonim

A jak to jest z dużym pieskiem. Muszę oddać z powodu sprzedaży domu. Mogę oddać z nową budą. Pies jest z aktualną książeczką szczepień. Nie jest agresywny, oczywiście zapewnię mu karmę.

patka_128

Jakiej rasy ona jest lub do jakiej jest podobny(musze wiedziec jaką ma dokładnie wielkosć),, Ale oddac czy na przetrzymanie(na jaki czas)
KONTO ZABLOKOWANE PRZEZ ADMINISTRATORA

brak

Klaudia

Witam.
Wziełam niedawno od tej pani pieska i myszke.
Bardzo przyjemna atmosfera i sama pani.
Zwierzaki sa bardzo dobrej kondycji.
Daje duzo informacji o nich.
Dałam dla tej pani 30zl a ona za to mi dała klate dla myszki, a dla psa smycz,szelki,karme i miski.

Klaudia

beata

Witam z tego co się orjentuję to sprzedajesz zwierzęta wystarczy wpisac w wyszukiwarce np google twoj nr tel i wszystko okazuje sie jasne :] pseudo prywatny sklep zoologiczny itd i archiwalne ogłoszenia z suwałki info , wczesniej cos kojarze ze ten numer był pot ogłoszeniem typu przyjme yorka moja córka ma raka i bardzo chce miec pieska a za jakis czas ogloszenie o sprzedazy yorka czy tam innego psa ?????

patka_128

Tak, dałam ogłoszenie że przyjmę yorka bo moja córka jest chora bo to jest prawda! Przez 6 miesięcy leżała w śpiączce i mażyła o takim piesku, więc chiałam spełnic jej mażenie, i aby miała pieska do rekonwalestęcji(wymazonego pieska).
Ale na 100% nie ma ogłoszenia o sprzedarzy yorka!!
To to pani już wymyśliła.!
Tak sprzedaje gdyż przy tak licznej ilości zwierząt musze miec na karme itp. ale ceny sa naprawde symboliczne! Są inne zwierzeta np. szynszyle(jęzeli pani się wczytała) to pani mnie poprosiła abym wystawiła jej szynszyle na sprzedaż na mojej stronie.
Ja sobie nic nie mam o zarzucenia.
Dziękuje i pozdrawiam.
KONTO ZABLOKOWANE PRZEZ ADMINISTRATORA

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk