• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

usunięto przez administratora

Zaczęty przez brak, 04 Lut 2011, 13:47:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

patka_128

Tak, dałam ogłoszenie że przyjmę yorka bo moja córka jest chora bo to jest prawda! Przez 6 miesięcy leżała w śpiączce i mażyła o takim piesku, więc chiałam spełnic jej mażenie, i aby miała pieska do rekonwalestęcji(wymazonego pieska).
Ale na 100% nie ma ogłoszenia o sprzedarzy yorka!!
To to pani już wymyśliła.!
Tak sprzedaje gdyż przy tak licznej ilości zwierząt musze miec na karme itp. ale ceny sa naprawde symboliczne! Są inne zwierzeta np. szynszyle(jęzeli pani się wczytała) to pani mnie poprosiła abym wystawiła jej szynszyle na sprzedaż na mojej stronie.
Ja sobie nic nie mam o zarzucenia.
Dziękuje i pozdrawiam.
KONTO ZABLOKOWANE PRZEZ ADMINISTRATORA

zielonykot

Patka, słonko - ale sama napisałaś w innym wątku, że handel jest "be".
[cytat]... handel zwierzętami nie...? Dlaczego...? To też czuje, ból jaki wyżadza właściciel![/cytat]
Czyżby te pieski na sprzedaż miały inne uczucia ? A może umiesz przemówić do nich i wytłumaczyć, że ich strach i ból jest niezbędny dla wyższych celów, czyli wykarmienia reszty towarzystwa. Inna bajką jest to, że sformułowanie "To" w stosunku do zwierzęcia jest mi niemiłe - ale przypuśćmy, że to z powodu "emocji" ten błąd zaistniał.

Kiedyś czytałam opinie na jednym z forów o fundacjach i stowarzyszeniach ratujących zwierzęta - o ich braku odpowiedzialności. Fakt nie można wrzucać wszystkich do jednego wora, są organizacje tak dobrze działające, że utrzymują się z wielu źródeł nie ryzykując niewypłacalności lub co gorsza "niewykarmialności" swoich podopiecznych. Niemniej jest cala masa organizacji utrzymujących się tylko z datków, nie zabiegająca o sponsorów, nie organizująca innych form zarobkowania na swoje cele. I te organizacje często lądują w pewnym momencie pod ścianą - nie mają na karmę, na leczenie, na nic. Zaczyna się lament lub tak jak w twoim wypadku przypadkowe akcje sprzedaży tego co się rusza i na drzewo nie ucieka - a nie takie były założenia!

Sama potępiasz handel zwierzętami, nie można być jednocześnie za i przeciw. Z innej strony patrząc, łamiesz prawo zbierając "datki" bez formalnie zarejestrowanej organizacji mającej taką możliwość.

Idea jest piękna, ale nie na Twoje możliwości, chyba że się mylę i masz zamiar rzucić mi dowodami w twarz, że jest inaczej. Tak czy inaczej, nie możesz nawoływać do oddawania Ci zwierząt w opiekę, by potem jak Cię przyciśnie nimi handlować! Zorganizuj się, działaj tak by każdy zainteresowany mógł Ci pomóc (na przejrzystych zasadach) ale mógł też i sprawdzić Twoje poczynania. Jeżeli prosisz o zaufanie i datki, miej też odwagę pokazać kim naprawdę jesteś i co robisz.

Z postów wnioskuję, że jesteś pełnoletnia - nic nie stoi zatem na przeszkodzie by tę Twoją działalność sformalizować - może byłby Ci wtedy łatwiej, łatwiej pozyskać fundusze, pomocne dłonie - nie tylko Tobie los zwierząt leży na sercu - a cytując sławnego polskiego wiesza-anonima "w kupie raźniej" ;)

Jan26

Przyjmę zwierzaka (pieska, kotka, chomika itp.) Niedawno zdechł mój 16l. pies, szukam nowej miłości w zwierzakach!. Pilnie!- to jedno z twoich ogłoszeń skoro masz tyle innych psów zwierzat itd to po co ci inne zwierzaki? na innym ogloszeniu sprzedarz pinczera 200 zl sprzedaz niby chichuala plamisty(lol)500 zl no naprawde smboliczne ceny inne ogłoszenie - Sprzedam miesznake 2 najmniejszych ras świata(ratlerka+chihuahua(krótkowłosa)) wyszła nam przepiękne szczeniaki z 8szt. kolejne-Sprzedam sunie! chihuahua!! PILNIE!! TANIO!!450zł(kupiliśmy ją za 1,200zł z hodowli kolejne-Witam przyjme pod swój dach pieska/sunie rasową, będzie miała b.dobre warunki.Czekam... ^^ raz bierzesz a raz sprzedajesz odstep kilku dni cos tu kurde nie tak dobrze Beata napisała wystarczy poszukac i juz wszystko wiadomo Szkoda ze ogłoszenia są pokazane tylko 3 miesiace w stecz bo podejrzewam ze jest tego wiecej o wiele pozdrawiam

patka_128

Te chiuchala i ten pinczer to nie moje ogloszenia! Ktoś pisze ogloszenia na mój nr! Jeżeli nie wiesz jak jest to nie pisz.

Było tych ogłoszeni wiele...! na mój nr, a wg. takich zwierząt nie miałam! Jeżeli pana to interesuje to byłam z tym na policji bo były nawet ogłoszenia pod mojim nr w dziale towarzyskiem! A ja takich ogloszeń nie dawałam!
KONTO ZABLOKOWANE PRZEZ ADMINISTRATORA

monika

Witajcie.
Polecam blog, takiej pani, która szuka domu dla zwierząt.!
Polecam!
Oddalam dla niej mojego pimpka(jamnik) a ona mu znalazła super dom! Gdyż nadal mam z nim kontakt(własciciele się zgodzili na to abym co tydzień sie widywala z pupilkiem)

Jeśli musisz się rozstać to np. na takim warunku!
www.psy-pieskom-koty-kotkom-oddam-podaruje.blog.onet.pl
  :)

monika

Witajcie.
Polecam blog, takiej pani, która szuka domu dla zwierząt.!
Polecam!
Oddalam dla niej mojego pimpka(jamnik) a ona mu znalazła super dom! Gdyż nadal mam z nim kontakt(własciciele się zgodzili na to abym co tydzień sie widywala z pupilkiem)

Jeśli musisz się rozstać to np. na takim warunku!
www.psy-pieskom-koty-kotkom-oddam-podaruje.blog.onet.pl
  :)

Zuzia

mam 1 psa 2 żółwie i 6 chomików i nie wiem co zrobić co zrobić z chomikami czy ktoś chciałby 6 chomików w tym 4 małe i ich rodziców???
tel.606938633
zadzwoń

Aguś_2689

hej! ja bym z chęcia wzieła z koleżankami mam 17lat. Ja z koleżankami byśmy wzieli po jednym1

Aguś_2689

anonim

zmienie numer , założe nową strone blog zamiast sklepu to podaruje oddam tylko czemu :D hehe smieszy mnie to pozdrawiam :D

anonim

...przyjme akcesoria- rodzina w trudnej sytuacji (nr 130899)

Przyjmę akcesoria dla psa mogą być dla kota. np.posłanie, miski, smycz, karma itp.

Kontakt: 789173605

anonim

Ja w sprawie chomiczków, gdzie mozna by było sie po nie zgłosić?

stasiek

To kłamstwo!! Jesteś największą suwalską handlarą!! Myślisz, że zwierzeta to zabawki i dobry zarobek?! Porozmnażasz je sobie i myślisz ze taka hodowczyni z ciebie?!!  :lol:  :lol:  :lol:

emilka885

Może i jest ale dobrze że tak robi.
Bo niektórzy to wywożą psy a tak...
ona chociaz ich nie wywozi!!

Jak niektórzy nie znajdują domu dla swojich pupili to usypiają itp.
A tak to chociaż żyje i w dobrych warunkach.
Zwierzeta sa jak ludzie, czują!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk