• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Szelment - stacja narciarska

Zaczęty przez banknot, 23 Lut 2011, 14:11:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

banknot

Witam państwa.
Chciałbym w  tym wątku poruszyć sprawę Stacji narciarskiej w Szelmencie, a mianowicie obsługi wyciągów narciarskich.
Jeżdżę na nartach od kilku lat i do tej pory udało mi się   bywać przeważnie w polskich górach i to co mi się rzuciło w oczy to obsługa wyciągów. Na naszej stacji bywam raz w tygodniu i co mnie martwi to to że obsługa raczej nie chętnie jest pozytywnie nastawiona do swoich obowiązków można to zauważyć:zaśnieżone talerzyki, doły w torach po których porusza się narciarz jadący na wyciągu, żywej duszy na powietrzu tylko wszyscy siedzimy w swoich \"domkach\" a to że ktoś pada na wyciągu to pewnie nie umie jeździć na nartach ? Brak jakiej kol wiek dobrej woli. A przecież kompleks bardzo fajny i ściąga dużo osób i bardzo fajnie by było widzieć zaangażowanie tych ludzi w prawidłowe utrzymanie marki tego produktu. Mam jeszcze propozycję aby zmodernizować \"Czarną trasę \" gdyż mało kto z niej korzysta a przecież można trochę zniwelować i będzie przyjazna wszystkim i rozłoży równomiernie tłok panujący w dni wolne.
Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem ale mam nadzieję że więcej naszej społeczności wypowie się na ten temat.
suwalski

biospec

mam te same odczucia co ty banknot - widzę to w ten sposób - gdyby szanownego pana dyrektora/wicedyrektora zmieniać co pół roku za brak efektów i skargi to w końcu obecnie panujący ruszyłby 4 litery i wydał odpowiednie polecenia swoim podwładnym - ja nie mam pretensji do tych ludzi z obsługi - ale najgorzej, że dyrektor placówki nie uczula swoich ludzi tylko bierze grube tysiące za nic-nie-robienie---a z taką infrastrukturą można wiele zrobić

druga sprawa to fakt, że to jednak państwówka - czyli czy się stoi czy się leży 1200 się należy - gdyby to był prywaciarz takich rzeczy byśmy nigdy nie zobaczyli na stoku

czarna trasę przydałoby się złagodzić do jakiś 35-38%, swego czasu po stronie czarnej trasy miała być rynna i jakiś fajny zjaździk jarem - dalej jest zawalona drzewami i niewyrównana, snowpark zrobiony jak do big jumpów - kto słyszał, żeby robić hopkę na samym końcu - łatwo ją przeskoczyć, o nachyleniu zeskoku nie wspomnę - a przecież już były przypadki, że ktoś wyrżnął i stracił czucie w nogach

kolejna sprawa to muldy na GŁÓWNEJ trasie C - przecież tam się nie da zjeżdzać po kilku godzinach - a lekarstwem jest trochę pracy w lato nad wyrównaniem zjazdu

pomijam fakt, że znajomi znajomków dyrektora lub kogoś z obsługi jeżdzą za friko omijając bramki - ośrodek jest piękny, ale sądzę, że wykorzystuje 60% swoich możliwości bazując wyłącznie na atrakcyjności wyciągów

slalomista

A ja Wam powiem tak:chciałbym popatrzeć  jak Wy stoicie przy wyciągach na 20 stopniowym mrozie bo też jedżdze tam na narty i cały czas widze jak pracownicy kręca sie przy wyciągach,A co do dyrektora to ma bardzo duży minus za cenę jaką trzeba płacic za wyciągi bo wcale nie mówię że żle wyciagi funkcjonują ale na takie krótkie trasy zjazdowe to 2.50 za wjazd to chyba troche za dużo.ZMNIEJSZYĆ CENĘ PANIE DYREKTORZE a wtedy napewno jeszcze wiecej zarobicie.

Witek

Witam.
Byłem wczoraj na nartach i co mnie wkurzyło to  że panowie z obsługi wieczorem rozpoczęli konserwację jednego z wyciągów polegającą na dokręcaniu wszystkich orczyków jakby nie mieli na to czasu w innych godzinach. Pewna pani próbowała ruszyć na wyciągu bez skutecznie puszczając po kolei kilka orczyków a Pan odpowiedzialny za obsługę siedział w \"budce\" paląc papierosa i nie reagował. Coś chyba jest nie tak ? podejścia do wyciągów są usypane \" pod górę \" i trzeba nieźle się na trudzić aby podejść do bramki - naprawdę nie można inaczej ?. Piękny obiekt ale brak w tym wszystkim Gospodarza ! W takim tempie to chyba szybko ten kompleks będzie tracił. Panowie same górki i śnieg nie wystarczą !

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk