• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

tanie przesyłki kurierskie

Zaczęty przez fado, 24 Lut 2011, 17:30:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

fado

Witam.Chciałbym poznać waszą opinię na temat utworzenia w Suwałkach punktu nadań paczek kurierskich.Cena za paczkę kurierską do 30 kg 20-21 zł za pobraniową 28- 30 zł.Czy byli by na to chętni?Pozdrawiam i czekam na opinie
...

Ktos

Narod wspanialy tylko ludzie chu**

smog

moja firma płaci `13 zł netto za przesyłkę do 30 kg

fado

Drogie?Czemu tak uważasz?Wysyłając tą samą firmą tylko że  jako klient prywatny musiał(a)byś zapłacić ok 40 zł  a za pobraniową około 50 .
...

smog

to fakt, wysyłałem prywatnie przez pocztex przesyłkę do 30 kg i zapłaciłam 50 zł. A co do Twojego zapytania to jeżeli przesyłka dochodziłaby następnego dnia to myślę że to jest przystępna cena.

fado

Jest to nic innego jak wysyłka normalną firmą spedycyjną np.DPD DHL lub Ups tylko że w niższych cenach.Dostarczalność w 24 h śledzenie statusu przesyłki itd.A to wszystko odebrane od Ciebie z domu.
...

AS

drogo 30kg za 20zł wysyłka tanio jak nic ale czy wyjdziesz na swoje?
unikam usług poczty polskiej jak mogę więc bym skorzystał jak już coś wysyłam  

fado

Na samym mieście suwałki może i by było ciężko .Jeśli uruchomiłbym serwis tanich przesyłek w internecie to już może i by coś wyszło,ale o suwałkach też nie mozna zapominać.Myślę że kilka paczek dziennie by sie uzbierało.Nie każdy lubi wysyłać pocztą
...

biospec

ja mam umowę z pp i nie narzekam - interesuje mnie tylko fado czas doręczeń - bo jeśli tylko zbierasz paczuszki, które wyślesz jak już ci się to skalkuluje to nie wiem jednak czy pocztexem taniej i szybciej nie będzie -

dawidf

@fado:
Korzystam z KurJerzy.pl i nie narzekam - ceny konkurencyjne, kurier na miejscu u mnie :) Jest też wysylajtaniej.pl itp.

Kris

jak najbardziej dobry pomysł bo niestety w Suwałkach jest tylko siedziba OPEK a oni mają ceny z kosmosu i dostarczają w 48h raczej.
Za 21zł jestem za ale kurier ma przyjechac po odbiór paczki i dostarczyć ja następnego dnia.
Krzysiek

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk