• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Psie kupy

Zaczęty przez Gwiazdeczka_, 25 Lut 2011, 11:45:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

maniek

Ty!  Krzyś! Dobrze gadasz! Dla mnie się to podoba  8)
Sam widzę z okna babkę starą, która codziennie ze swoim psiną łazi i czeka aż się wysra. I co? Nie sprząta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
To jak ona nie sprząta i mi śmierdzi, czemu inni mają sprzątać?
Bezdomnych dużo u nas w Suwałkach - cieć się znajdzie.
PS! Reklamówki płatne w tych czasach.  :P  :P  :P  :P
maniek

alek

Od 5 lat mamy w domu psa i wszyscy domownicy bez wyjątku sprzątają po nim kupy. Do sprzątania używamy przyjaznych dla środowiska oxy-biodegradowalnych woreczków Pucek http://www.eko-arkady.pl/woreczki-na-psie-odchody-pucek-100-szt-dostawa-bezplatna-p-225.html , które w ciągu kilkunastu miesięcy ulegają całkowitemu rozkładowi. Często zwracam uwagę tym co sprytnie starają się uciec od sprzątnięcia po swoim psie, niekiedy nawet wręczając mój zapasowy woreczek. Każdego roku obserwuję coraz więcej sprzątających psie kupy, jednak tych co nie sprzątają, jest wciąż zbyt dużo ... :(

zdzisiek

Nie rozumiem z czym jest problem. Oczywiście trzeba sprzątać. Są nawet specjalne przenośne zasobniki z torebkami http://www.hubuform.pl/1938,pl_zasobnik-bon-ton-c-niebieski.html, które można przymocować do smyczy i zawsze mieć je pod ręką. Nie jest to trudne.
przemielewski

administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

grazyna8821

Niby już każdemu dobrze znany jest temat sprzątania psiej kupy, ale warto przypomnieć profilaktycznie tym właścicielom psów, którzy nie za każdym razem stosują się do zasad panujących w parkach czy na miejskich terenach. U nas w domu też musieliśmy się przyzwyczaić, że jak pies zrobi kupię to nie możemy jej zostawić i przejść obojętnie, ale zadbać o to żeby była zabrana i przywrócić estetyczny wygląd otoczenia. Wcześniej nie wiedzieliśmy jak podejść do tematu sprzątania psich odchodów, ale jak dowiedzieliśmy się o woreczkach na psie odchody FIBI od razu nasze życie zmieniło się na lepsze i gdy się kończą wystarczy zamówić bezpośrednio u producenta https://eko-asklepios.pl/sklep/woreczki/1551-woreczki-na-psie-odchody-fibi mając pewność, że produkt nie jest innej marki. Reasumując weźmy się w garść i niech każdy zacznie sprzątać po swoim pupilu wszelkie nieczystości, aby otoczenie zachowało swoją estetykę.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk