• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Nowości w Kinie Lumiere

Zaczęty przez kinofan, 03 Mar 2011, 10:31:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

kinofan

Z satysfakcją patrzę że oprócz normalnej komercji kino rozwija i wprowadza nowe cykle tematyczne.Kino Konesera po przeniesieniu się z Bałtyku odżyło.Jest regularnie co 2 tygodnie i z ciekawym repertuarem.Wg mnie coraz lepszym a i frekwencja imponująca jak na nasze miasto.Teraz ciekawie zapowiada sie kino dla pań.Kino idzie w dobrym kierunku.Trochę brakuje mi moze jakiejś współpracy i edukacji mdla młodzieżowej widowni,zachęcam.A tak poza tym ciekaw jestem innych opinii o nowym kinie

tralala

Nie martw się, jutro będzie gorzej...

daylight85

nowe kino jest rzeczywiście \"przyjemne\". stare miało swój klimat i charakter i tego mi nie można odmówić. ale nikt nie zaprzeczy, że fajniej jest siedzieć w kinie gdzie nikt ci nie zasłania ekranu, nie ma latających pasków na ekranie i nic nie trzeszczy z głośników :)

adam

Racja. Po zamknięciu starych kin zostaje trochę wspomnień i sentymentu ale to wszystko.Nikt już do tych kin by nie poszedł.Do Bałtyku na fajne w sumie filmy chodziło po otwarciu Lumiera po 3-4 osoby.Mimo to ze były ze 3 artystyczne produkcje ale i hooror i komercja.Takie sa nieubłagane prawa naturu:) A Lumier to już inny-normalny świat.I dobrze

alex

Myślę że ten pomysł z DKF jest kapitalny.W kinie konesera tego mi trochę brakuje.Żeby móc podyskutować trochę i poznać się z ludzmi z którymi ma się takie same hobby.Tylko DKFy to chyba stowarzyszenia.Trzeba by się zebrać w kilkanaście osób.A może zarejestrować się przy pomocy kierownictwa kina?Są jacyś chętni?

kibic

A ja bym chętnie obejrzał na wielkim ekranie transmisję finału Ligi Mistrzów

kaśka

Lepiej powiedzcie kiedy będą nowi Transformers

Jamez99

Thanks you  for updating us with this beautiful and interesting information.you did very great job. keep it up
"ONe Day I will be Part of your World.")

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk