• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

opłata za pobyt rodzica przy dziecku w szpitalu

Zaczęty przez agnieszkaaa, 13 Mar 2011, 16:00:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

alm

zal mi niektorych, placimy pelno kasy co miesiac na sluzbe zdrowia, ktorej tak narawde przecietny czlowiek nie wykorzystuje. i tak jak chcemy byc dobrze po ludzku zbadani idziemy prywatnie, tak samo z dzieckiem jak zachoruje leczymy go tylko prywatnie, bo czekac w kolejkach to mozna predzej sie wykrecic. Dla mnie to naturalne, ze matka powinna lezec z dzieckiem i miec obok niego lozko i normlane warunki, bo nie wyobrazam malego dziecka lezacego same. Wiec powinno byc przyjmowane z matka  jako jednosc. I smieszy mnie mowienie \"lezec za darmo\", bo to nie jest za darmo, kazdy z nas pracujacy odklada pieniadze na sluzbe zdrowia wlasnie po to, zeby w razie choroby moc byc leczonym, nikt tego nam w prezencie nie daje. I jheszzce dodotakowo placic??To chore.
 Tak samo jest XXI wiek a w naszym szpitalu rodzi sie jak u weterynarza, sory nawet tam zwierzeta maja udogodnienia. Bez znieczulenia  w tych czasach??to kpina.Jak nie zaplacisz stowy za sale rodzinna to rodzisz na pryczach z wiekow Prl-u, a jak nie chodzisz prywatnie do jakiegos lekarza to nawet nie marz o zainteresowaniu sie toba w szpitalu ktoregos z nich.
BRAK MI SLOW!!!!

Mama

Niestety ostatnio spędziłam z moim rocznym synkiem dwa tygodnie w szpitalu w Ciechanowie na oddziale Chirurgii Dziecięcej, koszt takiego pobytu wynosił 10zł za dobę przez pierwszy tydzień, za następny tydzień wychodziło 5zł za dobę. Miałam do dyspozycji łóżko, prysznic, kuchnię i oczywiście toaletę. Pielęgniarki też były miłe. Za pobyt zapłaciłam 100zł, jest to dla mnie sporo, ponieważ mój pracuje tylko mój mąż, no i niestety kokosów nie zarabia. Uważam jednak, że koszt ten nie jest jeszcze taki straszny, dla własnego dziecka zrobiłabym i zapłaciła więcej.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk