• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

second handy Suwałki

Zaczęty przez JaCzyTy, 14 Mar 2011, 17:35:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

JaCzyTy

Ostatnio zaczęłam rozglądać się za ciuszkami z drugiej ręki. Dlatego chciałam spytać głównie kobiety: gdzie w Suwałkach są dobre second handy? :) Czekam na odpowiedzi. Z góry dziękuję  ;)
;)

SZYMON

Janusz

Na Minkiewicza już kończy swój żywot za to polecam w Budce koło \"rybnego\" przy samej ulicy obok \"warzywniaka\".
No i naturalnie Bakałarzewska .

gosc

Alko

U Dziada na Bakałarzewskiej i ANmAR na 1 maja

JaCzyTy

Koło jednostki? Nigdy o nim nie słyszałam.
;)

alm

Otoworzyli teraz fajny ciucholand szmizjerka na noniewicza.

amorki19

Słuchajcie, jak dojść właśnie do tego na noniewicza ? Gdzie to jest dokładnie ?

alm

tam gdzie był kiedys wrnagler, ostatnio wszytsko dla dziecka czy jakos tak, a w piownice sie wchodzi to jest ciucholand jedynka

JaCzyTy

Jak dla mnie \"jedynka\" nie za bardzo przypadła do gustu
;)

Klaudia

Klaudia

lix

jak dla mnie na noniewicza są dobre ciuszki

mammba

Szmizjerka na Noniewicza jest ok. Całkiem fajne rzeczy mają czasami na Noniwicza na przeciwko biedronki, w tym samym budynku w którym jest apteka.
Nie polecam second handy który jest na Chłodnej na miejscu Kuźni. Straszna drożyzna, a ubrania nie koniecznie fajne. Często poplamione i porwane.

TERSKA

czy ktos wie gdziejest sklep z odzieza uzywany z GALERIA  ZKOWALSKIEGO .SZUKAM TEGO SKLEPU ALBO  KTOSMOZEZNAWLASICIELI BO CHCIAŁABYM Z NIMI MIEC KONTAKT.MIELI SUPER CIUCHY I MILAOBSLUGE.DZIEKUJE ZA POMOC Z GORY

Lucasca

Jeśli chodzi o ten z budki to zlikwidowany. Natomiast ten, który był obok pizzerii to przrniesiony na targowisko w centrum.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk