• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wokalista poszukuje kapeli

Zaczęty przez Cesar, 01 Maj 2011, 10:53:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

Cesar

Witam. Nazywam się Patryk, mam 16 lat i chciałbym dołączyć do kapeli. Czyste wokale mi nie wychodzą, preferuję scream. Opanowałem technikę inhalingu. Chciałbym, aby kapela miała już kogoś, kto opanował czyste wokale, ja mógłbym krzyczeć. Preferuję brzmienie w stylu Eyes Set To Kill, Bullet For My Valentine...
Kontakt:
Telefon: 516 267 587 (orange)
Gg: 34345453
Mail: [email protected]
Cesar

a

Lepiej zajmij się swoim nagrywaniem rapu w swoim domowym studyjku ;D
a

biospec

jw, bo japę każdy drzeć potrafi, a czysto głos wydobyć to już sztuka, masz 16 lat czyli mleko pod wąsem, poćwicz synku, nagraj siebie, posłuchaj, spytaj innych---jeszcze za młody jesteś na zespół

hehehe

biospec normalnie brak mi słów. Odejdź od komputera lepiej i do nauki bo w środę do szkoły. Synku hahaha

biospec

wyluzuj, bo ci żyłka pęknie :-)))) a od wrzeszczących pseudoartystów uchowaj nas wiosno

hehehe

Już mi pękła jak przeczytałem wszystkie twoje dotychczasowe posty synku :lol:

biospec

za bardzo angażujecie się emocjonalnie w wątek - przecież wiadomo, że to wszystko, aby podgrzać atmosferę

korky

16 lat to bardzo dobry wiek na start w jakiejs kapelce,ale lamusy co disco z pola słuchają to woleliby cos w przedziale wiekowym krawczyka,hehe
Większość suwalskich kapel debiutowała jako jeszcze młodsi ludzie.
Wybierz się koleszko na jakieś rockowe koncerty w Suwałkach,pogadaj z publiką z wokalistami innych kapel-napewno polecą ci kogoś kto też zaczyna.Powodz!

biospec

no właśnie, jako młodzi ludzie i gdzie zaszli? wciąż nie grają supportów dla metallicy czy nawet dla acidów, a lokalna \"sława\" skończyła się np. piciu pyfka w pubie

hather

jest troche zespołów, które zaszły daleko ;)
po za tym nie zapominajmy, że muzyka jest dla przyjemnosci
a metallica nie jest bóstwem wiec nie rozumiem po co co ich przyblizyles w tym temacie. :]
student realizacji dźwięku/producent muzyczny

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

roberti

http://prokwiaty.pl
TWOJA KWIACIARNIA
ul. Włóczków 6
30-103 Kraków

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk