• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Nowy HUB DC++

Zaczęty przez MethOd, 11 Maj 2011, 19:56:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

MethOd

Jeśli ktoś jest w sieci Internetia (były Connect) , zapraszam na nowo uruchomiony hub dc.

Adres huba: cd.lifeisbrutal.tk

Wszelkie informacje znajdziecie podczas logowania.
Administratorzy czuwają prawie cały czas.

przemek

Chyba coś nie tak jest z tym adresem, bo nie działa.
przemek

krisi

trzeba wpisać LIFEISBRUTAL.TK lub 91.202.172.193 i trybi.

jankos

nooo fajnie tylko ze tam nikogo nie ma :/ jesli internetia czy tam connect dla mnie to obijetne nie zmieni DC takie jak kiedys bylo to zmieniam operatora pozdro

MethOd

Jankos, wystarczy przeczytać przy połączeniu warunki , minimum 3GB udostępniane, hub działa jak należy.  Poprzedni HUB nie prędko wróci.

MethOd

Sorry za dubel , ale w pierwszym poscie zle podany adres:

Prawidłowy to: dc.lifeisbrutal.tk lub zapasowy dc2.lifeisbrutal.tk.

Pozdrawiam.

adam

MethOd

Oj działa działa, chyba że nie masz internetu w sieci internetia.

Działa cały czas bez żadnych problemów.

adam

MethOd, dziala z powyzszych jedynie adres dc2.lifeisbrutal.tk lecz nikogo tam nie ma. Jedynie Op Pudzian. Jestem z ul. 1go maja. Od 5 lat w airbites (internetia).

MethOd

No dziwne , ludzie siedzą z tego co widze.

pawel

Witam odnośnie huba biore sie spowrotem bo patrze sporo czasu mnie nie bylo i dlatego moj serwer padl obecnie jest na komputerze za kilka dni kupuje porzadnego dedyka i hub powróci do swojej normalnej pracy strona tez jest bez zmian jak narazie ip te same czyli \"serwer1.eu\"

strona: www.dc-suwalki.eu

Pozdrawiam serdecznie Paweł

w razie jakichkolwiek pytan jestem do dyspozycji na gg 169120 ps takze szukam ludzi do pomocy w administrowaniu jezeli ktos mial juz doczynienia piszcie napewno sie dogadamy :)

zaroowka

...na dzień 12 czerwca o godzinie 23:36 wysypuje komunikat, że komputer miał problemy z odpowiedzią... Ergo - cóś nie działa.  :lol:
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

pawel

dobra panowie jak obiecalem tak wiec sie wzielem za aktywacje suwalskiego huba poprostu nie mialem ostatnio czasu aby na powaznie sie tym zajac teraz hub bedzie pracowal 24/7 oczywiscie jak wiadomo trzeba bedzie troszke placic za miesiac dla firmy na ktorej mamy postawionego huba jezeli ktos by mogl sie dorzucic jakies grosze bylbym wdzieczny przy okazji szukam 2-3 administratorów którzy by utrzymywali porzadek i ogolnie pomagali dla uzytkowników w razie jakis pytan prosze pisac na e-mail lub gg podane ponizej:

ADRES IP HUBA: serwer1.eu (mam prośbe abyście takze podali ten adres dla swoich znajomych i ogólnie aby bylo nas jak najwiecej)

Kontakt do mnie:
E-mail: [email protected]
GG: 169120 (czesto na niewidocznym)

Aha przy okazji podaje strone huba która jest dostepna pod adresem (www.dc-suwalki.eu)

Pozdrawiam Pawel

Baltazar

Pawel: jak tam twój hub ? dałeś ciała i nie działa :)

MethOd

Coś ta domena nie działa, dobrze gadam ?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk