• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Dość tego szaleństwa!!!!!

Zaczęty przez Zagranica, 16 Lut 2006, 14:17:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zagranica

Zwracam się z uprzejmą prośbą do administratorów, aby nie przyznawali biletów za ilość postów. Mam dosyć tych infantylnych komentarzy, produkowanych chyba fabrycznie przez niektórych forumowiczów ( tak TrUsT, o tobie myślę).
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

VooDooKTA

Mi Pan administrator powiedział, że nie ilość się liczy tylko jakość. Powiedział również, że zanim przyznają bilet to zastanawia się nad tym cały sztab wykwalifikowanych fachowców. Nie wiem co działo się wcześniej, ale jestem tu tylko 2 tygodnie, a w tym czasie żadnego uchybienia nie zauważyłem. Wcześniej też TrUsT tak szalał?

fresh

potwierdzamy: liczy się jakość a nie ilość!

zaroowka

Aha. To jak rozumiem przykłady, które przedstawiłem w wątku o biletach do kina są szczytem elokwencji TrUsT\'a i szczytowym osiągnięciem komisji oceniającej? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że chodzi o jakość, a nie ilość...

Fajnie. Idę pisać automat dodający posty. Z głupimi dopiskami. Nieważne co - byleby było! A jak dostanę bilet to oddam go komuś, kto wypowiada się sensownie.

...przyznam, że nie rozumiem podejścia administratorów - jeśli robicie coś, to róbcie to dobrze. Aspirujecie do miana \"mediów\", przyłóżcie się trochę. Bo jak na razie moderowanie i sprzątanie bałaganu na forum leży... Kiedyś Luki coś pisał o regulaminie, coś o dodatkowych moderatorach, coś o pilnowaniu forum itp.
I co z tego?
Jest jak było.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

mccuv

Zacytuje Kabaret ani Mru Mru, ad taniego chwytu marketingowego: \"...ale działa!\", pare głupich postów i jest bilecik :P , pozdrawiam wszytkich forumowiczów mniej lub bardziej maniakalnych
Newcastle Utd.

TrUsT

Ach przepraszam za moje popisy, ale ja tu tylko tak o pisze i nie myślcie ze liczę na bilet
Kamil:D

MaGrEb

Trust, ty mnie rozbrajasz...
BTW dziwne, że tego tematu jeszcze nie usunęli, jak tego o podobnej treści, który ja założyłem...

TrUsT

zaroowka

[cytat]Mam nadzieje ze w tym tygodniu zdobędę jeden bilet do kina będę się starał i mam nadzieje ze wygram i pójde sę na film[/cytat]
[cytat]mi bilety są potrzebne jeszcze za tydzień, bo ja robię prace na temat kina w Suwałkach i musze chodzić wiec wiesz mam nadzieje ze wygram (...) ciekawe czy mi się uda w następny piątek wygrać[/cytat]

...ciekawe, ciekawe...

TrUsT - te cytaty powyżej pochodzą od Ciebie, jakoś nie chce mi się wierzyć, że pisząc nie liczysz na bilety. Takie dziwne przeczucie mam...
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.

zaroowka

[cytat]Mam nadzieje ze w tym tygodniu zdobędę jeden bilet do kina będę się starał i mam nadzieje ze wygram i pójde sę na film[/cytat]

[cytat]mi bilety są potrzebne jeszcze za tydzień, bo ja robię prace na temat kina w Suwałkach i musze chodzić wiec wiesz mam nadzieje ze wygram (...) ciekawe czy mi się uda w następny piątek wygrać[/cytat]

...ciekawe, ciekawe...

TrUsT - te cytaty powyżej pochodzą od Ciebie, jakoś nie chce mi się wierzyć, że pisząc nie liczysz na bilety. Takie dziwne przeczucie mam...
A co do Twojego pytania:\"magreb a jaki ty miałeś?\" to czytaj ze zrozumieniem.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.

TrUsT

MaGrEb

Problem jest w czytaniu ze zrozumieniem... natomiast to, czy wpisujesz 100 postów dziennie czy 200, nie obchodzioby mnie, gdyby ich większość była pisana z sensem...

TrUsT

No boże ma sens tylko wy w tym nie widzicie!

simon

Ludzie - spokojnie - bilet do kina kosztuje dyche... jest o co kruszyc kopie?? Uwazam, ze fajnie jak ktos z nienacka wygra... Ale nastawiac sie na wygrana, produkowac milion postow... po co.... spokojnie ... zwolnijcie...
Szymon

zaroowka

simon - i właśnie o tym mowa.

Admini mówią sobie, nagrody w konkursie sobie, użytkownicy sobie... I całe g... z tego.

Jakoś przestałem widzieć sens udzielania się na tym forum...
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk