• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

dr Jóźwik

Zaczęty przez Lucasca, 28 Maj 2011, 21:31:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

Lucasca

Witam,
mam pytanie odnośnie lekarza ginekologa dr Jóźwika, przyjezdzającego na wizyty do Suwałk z B-oku. Czy jeszcze przyjeżdża, jak często, ile bierze za wizytę, i jakim jest lekarzem? Czy warto do niego iść, może któraś z Was, dziewczyn do niego chodzi, czy leczy się... Zależy mi bardzo na tym, aby poznać opinie o nim, a nie ma gdzie się dowiedzieć...

Doktor Judym

najlepiej w miesnym na Waryniaka się warto dowiedzieć!Ponoć jak ten lekarz tez komorki nie maja!I na reklamowanie sie tez tylko pytaja :jaka kielbacha i po ile jest u nich !ponoc smaczna tylko nikt nie wie gdzie jest ten sklep!Prosze powiedzcie gdzie to jest i po ile?Serdeczne dzieki!

elz

bardzo dobry lekarz.to jest moje zdanie,ale jakis czas temu u niego sie leczylam-wyleczyl i byl normalnym lekarzem poprostu lekarz z powolania.takich chorym i ich rodzinom potrzeba.

ArchaniolOna

Ja sie u niego leczylam. Nadal przyjmuje w suwałkach. U mnie akurat bylo potrzeba robic co miesiac usg to nawet mi go nie robil a za wizyte bral 100 zl, wiec zmienilam lekarza, ale decyzja nalezy do Ciebie pozdrawiam
Fara bara cira fara tonga... ^^

mała mi

a ja szukam dobrego lekarza ginekologa - endokrynologa, jak kto zna, to niech napisze, proszę
mała

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk