• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Zespól DLA CIEBIE

Zaczęty przez Brygida 8989, 19 Cze 2011, 11:30:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

Brygida 8989

Witam, mam do was prośbe możecie mi napisać co sądzicie o zespole na wesele DLA CIEBIE?
B.S

lalka

lalka

czaki

Suwalski zespół DLA CIEBIE nie bylem na zadnym weselu kture by prowadzili ale słyszałem ze ładnie graja i ta dziewczyna swietnie spiewa

anka

Nie polecam. Nie grają nic nowego same jakieś stare przeboje disco polo. Ale kto co lubi. Dziewczyna fakt pięknie śpiewa.

Grommot

Bardzo dobry zespół. Przede wszystkim ambitny. Za normalne pieniądze masz prawdziwych muzyków. Sam przerabiałem różne zespoły. Polecam bez wahania. Oczywiście konkurencja nie śpi więc zaraz się nasłuchasz jacy to oni źli....Bawiłem się przy tym zespole kilka razy. każdemu polecam

kombinator

michael

michael

komentator

Popieram to co napisała anka - słaby repertuar, choć niektórym przecież może taki odpowiadać. Ile ludzi tyle opinii, dlatego uważam, że pytania typu \"co sądzicie o zespole\" są zupełnie bez sensu, najlepiej przecież obejrzeć jakąś płytę z przykładowego wesela, na którym grał ten zespół i będzie wszystko jasne.

Malaja

Zespół DLA CIEBIE grał na moim weselu. Bardzo elastyczni muzycy, uwzględniają prośby, pytają o pomysły pary młodej. Nie jest prawdą, że grają starocie, będą grać, co para młoda sobie zażyczy. Wszystko jest do dogadania. Polecam!
Marzena

czaki

do pana komentatora: jeśli każdy miałby obejrzeć najpierw chociazby jedną płtke każdego zespólu suwalskiego to chyba trzeba było by szukac zespołu 5lat wczesniej! Czasem jest tak ze nie ma mozliwości poznania zespołu np jesli ktos jest z innej miejscowosci niz ta w której bierze slub, forum jest dobrą alternatywą, bo mozna przeanalizowac wiele opini.

komentator

czaki, oczywiście masz rację, jednak opinie z tego forum wydają się być mało wiarygodne. Skąd niby wiedzieć kto pisze te wszystkie posty? Były już przypadki, gdy zespoły same pisały opinie na swój temat - oczywiście mega pozytywne, bo jakby inaczej. Były również podejrzenia, że konkurencja działa na forum i obsmarowuje inne zespoły. Osobiście nie brałbym jakoś specjalnie pod uwagę tego co tutaj piszą. Kiedy ja szukałem zespołu na swoje wesele wziąłem pod uwagę jakieś 4 kapele i nie potrzebowałem 5 lat na obejrzenie weselnych dvd.

czaki

jest jedna rzecz o ktorej byc może nie wiesz, w obecnym czasie  jesli nawet sie chce wziasc ślub za ponad rok to juz te \"wybrane kapele\" jak sie okazuje sa zajete, ku mojemu nawet zdziwieniu  także trzeba szukac czegos innego, moim zdaniem zawsze znajdzie sie jakas szczera opinia , pozdrawiam:)

komentator

Znam realia, moje wesele miało miejsce już kilka ładnych latek temu, a rezerwację zespołu robiliśmy jakieś 1,5 roku wcześniej. Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz udanego wyboru kapeli! :)

Anna S

Zespół grał na moim weselu, szczerze POLECAM. Terminy trzeba zając przynajmniej rok wcześniej. A piosenki: zagrają co tylko sobie para młoda zażyczy, od disco polo po najnowsze hity nawet zagraniczne hity. Polecam. A Emilka ma przepiękny głos.

Ricky

Czy ktoś ma namiary i wie ile kosztuje wynajęcie motorów na ślub?

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk