• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

chodowanie kur i kogutów w Suwałkach (okolice ulicy Warszawskiej; osiedle Hancza)

Zaczęty przez cogito, 02 Lip 2011, 12:56:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

cogito

Witam, zastanawiam się czy istnieje jakis przepis prawny, na ktory można sie powolac w walce o zaprzestanie chodowania kur i kogutów na działce sąsiada. Niestety, jest to bardzo uciążliwe gdyż codziennie mam zagwarantowaną pobudkę ok 4 nad ranem, pomijając już nieprzyjemny zapach unoszący się w powietrzu!!! Do kogo można byłoby ewentualnie zgłosic sie z ta sprawą?

Xutlhu

Sanepid, obrońcy praw zwierząt - oni zawsze coś znajdą i zmuszą właściciela do zmian ;p Najlepiej, jak weźmiesz kolegę z kamerą, założysz kurtkę TVN i powiesz, że ktoś doniósł, że sąsiad znęca się nad zwierzętami - reakcja natychmiastowa
Xutlhu

pomocna dłoń

Witam.
Można to zgłości, to na strasz miejska.
Jezeli to prawda ze tak wcześnie pieją... za mozna do zgłościc do zakłucania ciszy nocnej(która trwa od 22/21 do 6 - nad ranem). A nieprzyjemny zapach też. I musi mieć pozwolenie na trzymanie w mieście dużej liczby ptactw rolnego(jeżeli chodzi to o większą liczbę...? )  lub cos podobnego, Bo kury/koguty , nikt normalny nie hoduje jako zwierzatko domowe , Najlepiej pójśc do dej osoby , która to trzyma(kury itp.) Aby trzymała je w takim miejscu aby nie było ich słychać (do 7/8, a w niedziele później, bo przecież chcemy sie wyspać) bo poprosu sie sgłosi ją na policję.
Chyba wiem o jakich ludziach mowa...
to mieszkają przy lubelskiej...?
Oni mają dosłownie zoo.!
Maja :
*2/3 konie (raz dla nich uciekł jeden koń...!)
*indyki - dorosłe(które , chodza po ulicy i atakują ludzi!!)
*kury/koguty
*kozy
*psy
*koty
*kaczki
* i inne..!

Mieszkam w tych okolicach i wiem jakie to jest wkurzające!!
Byłam na spacerze z dzieckiem to przed mnią jeden z indyków za atakował dziecko!!
Poszłam do tych ludzi a oni mi powiedzieli: One nam uciekły, i nie możemy ich złapać.!
ale przeciez one chodza z 20/40m od ich bramy to z łatwościa można je złapac, a nie było widac że dla nich uciekły bo nie byli ani troche zainteresowani tym.!

mam nadzieje że ta sprawa zostanie roztrzygnięta!
POWODZENIA!

Za błędy ortograficzne itp. przepraszam...

darkness

Hmmm, tu nie chodzi chyba o ulicę Lubelską ale o jedną z ulic które są w sąsiedztwie ze sklepem spożywczym ABC na warszawskiej. Ja mieszkam troszkę dalej tego sklepu ale gdakanie tych kur wciąż słyszę i słyszę, a ten kogut/ty to już chyba wszystkim na nerwy działa/ją. Sam sie zastanawiałem by to gdzieś zgłosić, ale nie znam ulicy - czy ten gospodarz mieści się po tej stronie co sklep czy po drugiej? Jeśli ktoś wie coś na ten temat to prosiłbym o wskazanie tego miejsca, bo ta chodowla jest uciążliwa. Szczerze nie chodzi mi tu o jakieś antysąsiedzkie donoszenie, ale litosci owy \"gospodarz\" powinien też mieć odrobinę zdrowego rozsądku! W końcu mieszkamy w mieście!

franek-fajny

Pozdrawiam analfabetów. Ludzie!!! Do jakich szkół chodziliście i kto Was uczył ortografii???

lektor

Podobno przeglądarki mają opcję sprawdzania pisowni...
Więc wskazówka: jak coś zostanie podkreślone czerwoną, falowaną linią, oznacza to, że trzeba się temu przyjrzeć bliżej i poprawić błąd :]

nie wytszymam jóż po prostó
Dron Suwałki - FOTO i WIDEO z lotu ptaka 8)

sknerus

HEHEHEHEH   buraki wsiowe przyjechały do miasta i wszystko teraz przeszkadza,idąc dalej tym tematem to i psy sąsiadów tez powinny zostać usunięte bo szczekają przez całą noc i wyspać się nie można a przecież mieszkamy w mieście :)

julianslowik

bez podsup trutki na szczury, psom zgniłe mięso, gołębie ze śrutu, płot pod napięcie i sprawa załatwiona. Ale przede wszystkim może najpierw porozmawiaj, daj jakiś termin dla sąsiada?

irek

Co za analfabeci to piszą? Błąd na błędzie i błedem pogania. Ludzie, kto Was uczył w szkole podstawowej bo błędy są właśnie na takim poziomie? Przynosicie wstyd swoim nauczycielom. Dzięki Bogu jedna choć osoba przeprasza za błędy. Pozdrawiam wszystkich polonistów suwalskich szkół.
irek

Rothgar

Widzę, że wiocha od niedawna w Suwałkach. Zapachów z chlewa
rodzinnego jeszcze nie zapomniała ale przeszkadzać już zaczynają.
Tak, to pierwszy objaw awansu społecznego tzw. \"wstrząs miastowy\". Gdyby tak jeszcze podstawówki ośmioklasowe starego
typu pokończyć i po \"polskiemu\" się pisać nauczyć to może, może
za jakieś trzy pokolenia...
P.S. Skąd  prezydent, stąd i elektorat!

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk