• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Co myslicie o zakładzie pracy ZWM Waraksa

Zaczęty przez max25, 21 Lip 2011, 09:36:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

ja

Mu już całkiem padło na łepek... Poobstawiał się maszynami a ludzi ma głęboko w... najlepiej robić po 20h i za darmo. Zdaje się normalny człowiek ale innego nie umie docenić, chyba że ma w tym jakiś interes. Ogólnie większość ludzi ok choć są wyjątki. Płace... bez komentarza

brak

kamil

Do fredka.....

Na majerskiego trzeba 3 miesiące na wypłatę czekać?
Dziwne... możesz powiedzieć kiedy? bo pracuję tu już parę lat i nie pamietam takiej sytuacji. Fakt! 3-5 dni no max 1,5 tygodnia (ale to z reguły końcówki, bo wiekszosc to w 3-5 dni jest)

Zarobki? zależy jak kto robi :) ale poniżej 1600 to chyba nikt nie dostaje, a wiem ze tacy sa co i ponad 3000 maja (na reke)

Robota?
Oczywiscie ze trzeba zapier..... ale to dlatego ze zawsze robota jest inna i trudna. zawsze trzeba szybko i dokladnie no i robota taka ze myslec trzeba ale w kasie sie to przeklada. Urlop? zalezy od roboty ale z reguly to chcesz i masz. Park maszynowy? czesc staroci, ale ostatnio ooo np plazme cnc postawili, prase krawedziowa, no i lakiernie proszkowa!

Mi tam pasuje
camusyy

meen

do kamil...
to chyba ktoś z kierownictwa się wypowiada :D
\"...w kasie sie to przeklada...\" , \"...no i lakiernie proszkowa...\"

....

Ci co tu się wypowiadają to całe życie będą na utrzymaniu \"państwa\", najlepiej siedzieć w domu pierdzieć w stołek i **** obsrywać innym. Wszyscy tacy cwani na forum.

vvvvv

Od niedawna mają nową pracowniczkę, która póści ich z torbami tak jak firmę w której ostatnio pracowała. Tak im nakosztorysuje, że nie będą mieli z czego dokładać do interesu.

zzzzzzzzzzzzz

AAAAA

Jak tak wam się nie podoba to sobie zmienncie a nie cwani na internecie wypisujecie i człowieka oczerniacie !!!

ja

heheeh on sam się oczernia a jak myślisz że wszyscy tacy cwani w necie to dawaj adres powiem ci to w twarz :D

Jakub

pracowalem troche czasu czasami jest opuznienie ale na tej zasadzie ze dostajesz np 1000 pln a w ciagu tygodnia doplaca ci reszte nie ma mowy ze komus facet nie zaplacil wogole heh bzdury

gienek

Witam a jak teraz jest tam na przytorowej? ktos tam pracuje?
gienek

Stefan

W ZWM Warakasa trzeba czekać na wypłatę miesiąc czasu a Waraksa jeździ od kilku miesięcy Porshe Panamera. Soboty zazwyczaj pracujące za podstawową stawkę. Ciężko dostać wolne. Płacą marne pieniądze. Szef chodzi i opieprza wszystkich za plecami nazywa ludzi alkoholikami i złodziejami. Ostatnio się zwolniłem bo nie wytrzymałem nerwowo.

Marcin

Nie płaci na czas,płaci marne grosze na 2-3 raty.Zero organizacji,syf totalny.Najnizsza na konto ,a potem w 2-3 ratach reszte daje:)Traktuje ludzi jak śmieci,ale widocznie dla nich to pasuje.Kadra kierownicza-bez komentarza:)Omijajcie ten zakład z daleka,tam normalni ludzie nie pracują.
Marcin

Olek

Tak narzekacie na tego Warakse na forum... a ilu takich mądrych powie to w twarz ? Wypisywać to sobie możecie a i tak jak idzie po hali to wszyscy się mizdrzycie :)
szara naga jama

aldon

Lepiej już być na zasiłku niż tam pracować. Kadra kierownicza masakra. Wypłata na najniższej a jak się zachce to reszta. Pozdro dla Kleszcza

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk