• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

nowy stadion w Suwałkach

Zaczęty przez Winston Wolf, 23 Lut 2006, 11:57:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

Winston Wolf

Co o tym myślicie? Bardzo ciekawa inwestycja według mnie. Nareszcie stadion na poziomie. Przyjdzie tylko czekać aż nastaną lepsze czasy dla Wigier, może za kilka lat druga liga? Optymistą należy być.
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

fresh

wiesz co wolf? miejscem na dyskusje na ten temat są \"komentarze\" przy newsach, a tak to teraz dyskusje na dwa miejsca rozbijasz i niektórzy mogą popaść w schizofrenię, ;), pozdro

Toffik

TrUsT

hece wolf poprostu jak ci to powiedzieć złe napisałeś temat forum napisałeś tak jak by komentasz a nie temat! Bez urazy
Kamil:D

Winston Wolf

Spoko, spoko. No to się chociaż wypowiedzcie o tym pomyśle. Tu czy tu, obojętnie.
Pzdr

Borys

znow ktos sciemnił - bajera dla frajera - do stadionu to jeszcze daleko - kiszka, ziemniaczana ....  na razie na stadionie mozna sadzic ziemniaki...

wasil

borys ja niewiem czy widziales inne stadiony w regionie np. w lomzy, grajewie, czy jagielloni ten na jurowieckiej. tam to mozna sadzic ziemniaki, a na jagielloni stadionie to nawet jest bazar!!!!! chociasz teraz to przreniesli sie na lepszy!!!!! ja jestem za i twierdze, ze to sie nam zwroci!!!!!! zawsze marzylo mi sie, zeby rozbudfowano nam stadion i mam nadzieje ze to sie uda. to prawda, ze wczesniej byla juz taka inicjatywa, jednak rozbudowa polegala na czyms innym i to by zyskow takich nieprzynosilo, a tak wiele druzyn bedzie tu przyjezdzalo na obozy i zeby rozegrac mecz zima!!!! ja jestem za!!!

Winston Wolf

bernard

oby powstal - a co statnio tak powstało w Suwałkach - same gadaniec - polej i mi

Świeca

WOw super. Prezydał by sie taki i oprosimy PREZYDENTA MIASDTA SUWALISZEK o Więcej gwiazd na stationie (nawet starym) . chciałabym zeby przyjezdzało duzo gwaizd do naszych suwał[email protected] kto jest za tym piszcie kochani
pozdro magda

Winston Wolf

Bernard podstaw kielonek bo szkło mi się skończyło  :lol:

iras

IRAS

Wincent

Trzeci raz zakaldam ten wpis - napisalem porzednio w samych superlatywach o WSSM - izachecialem to odwiedzenia tej strony - lecz admin mi ja wycina!!! Czemu to robi?http://www.wssm.home.pl/  tu dokonuje wpisu  zeby nie wycieli

maciejan

stadion - wiecej igrzysk z braku chleba...
człowiek z klawiaturą przed sobą

VooDooKTA

Wincent dopiąłeś Swego. Już każdy teraz widzi adres :] A co do wycinania wpisów to może niech sam wszechmogący admin się wytłumaczy. Czekamy...

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk