• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

TESCO jakie sklepy?

Zaczęty przez megadave, 25 Sie 2011, 23:29:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Xutlhu

Słyszałem plotki, że Lidl też się przymierza do sprzedaży 24h, Kaufland ma podobno przedłużyć godziny pracy.
Xutlhu

projekt

włąsnie dla mnie brakuje marketu 24h, cały dzień pracuje i nie mam czasu na zakupy więc, z chęcią będę je robił po północy.

megadave

No git ludziki, ale zbaczacie mi  z głównego tematu. Na 100% mamy potwierdzone że w nowym TESCO w galerii handlowej będzie:

1. ESOTIQ - salon z bielizną
2. NATURA - drogeria

czekam na kolejne SPRAWDZONE NA 100% info o kolejnych sklepach.

b42

no to jesli Lidl i Kaufland mają wydłużyć godziny to banki i urzędy też powinny być otwarte do 19.oo - 20.oo! Zreszą niech wszystko będzie całodobowe, pracownicy z rodzinami będą się widywać na Boże Narodzenie i Wielkanoc... Paranoja.

megadave

Mam potwierdzony trzeci sklep:

2. NATURA - drogeria
3. CCC - buty

łukasz

@b42

W nocy kupować będą pracownicy wychodzący z drugiej i trzeciej zmiany. Przykład z mojego życia - w Tychach, w których pracuję Tesco jest na granicy miasta i Katowickiej SSE, widać dużo aut po 22 i po 6 rano. W nocy (między tą 22 a 6) też tam bywałem, choć głównie w weekendy. Widać im się to opłaca, bo Tesco w Tychach jest jednym z pierwszych w Polsce, a jest 24h od kiedy pamiętam. Tak dla porównania Tychy to ok. 130tyś. mieszkańców, 4 centra handlowe i osiedlowe lidle, biedronki i kauflandy (tak, żeby nakreślić jaka konkurencja i ile tego jest w przeliczeniu \"na mieszkańca\").
matko jak tu zimno :/

megadave

A może ktoś wie kiedy to cudo otwierają?

olaaaaa

megadave

No to mamy 4. Dowiedziałem się o salonie play. podobno bank... gdyby było bez podobno wtedy ok. na liste wpisuję pewne newsy.

Podsumowując

2. NATURA - drogeria
3. CCC - buty
4. PLAY - telefony

ala

ala

Dawid

Aleks Nocny

No i oczywiście Outlet z odzieżą sportową z bardzo dużymi obniżkami - 50 STYLE, do którego serdecznie zapraszam ;)

karol

Gdy byłem w tesco   , nie widziałem tego sklepy 50 style
karol

Aleks Nocny

ja wchodzisz od parkingu to masz wejscie po lewej stronie, albo na przeciwko Chaty, duży żółty szyld. Zapraszam, firmowe buty w śmiesznie niskich cenach!

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk