• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

PWSZ Suwałki - opinie o uczelni

Zaczęty przez Zykfryd, 01 Wrz 2011, 10:34:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

Starszy

Na inauguracje nie trzeba przychodzic, zobacz tylko pod koniec wrzesnia plan zajec na uczelni i normalnie przyjdz na zajecia. Te inauguracje to strata czasu, bardziej to jest dla kadry przeznaczone niz dla samych studentow.

ania

Wystarczy pojsc od razu na zajecia, inauguracja nie zawracaj sobie glowy. Ja tez pierwszy rocznik.

tictac

Czy szkoła jest dobra czy nie? Nie wiem. Wiem na pewno że ludzie w Polsce mają swoje poglądy. Pracodawca czytając dwa CV widzi że jedna osoba kończyła studia w Suwałkach druga w Warszawie. Ten sam kierunek. I raczej wybierze tą z Warszawy. Argumentuje swój wybór tym że to Warszawa. Pracodawców nie interesują statystyki uczelni itp. lecą po miastach. A także inaczej patrzą jak na dyplomie zobaczą Państwowa wyższa szkoła zawodowa a nie np. Politechnika Śląska lub Uniwersytet Gdański.

dudek

Czyli studenci pierwszego roku rozpoczynają studia 22 września ?
Dudek

famfatal88

przecież zajęcia zaczynają się 3 października, kto wam takich głupot naopowiadał ze 22 września??
Jeden pijak w małżeństwie to nieszczęście-dwoje pijaków to katastrofa

niewidzialnaa

Inauguracji Roku Akademickiego 2011/2012,odbędzie się 22 września 2011 r na stronie PWSZ jest taka informacja. ..

Maaaagda

Hej, ja mam pytnie, bo nie wiem czy jest sens iść na tą inaugurację, mam na myśli info o ewentualnych książkach ( o ile podaje się takie inf ;p)
Pierwszy rok tak w ogóle ;p
a tak btw czy ktoś z Giż. bd stud. kosmetologie w pwsz ? ;>

Piotrek

A wiadomo juz cos na temat planu zajec na kieunek budownictwo czy pojawi sie to niebawem na stronie?
Ja tez 1 rok
Piter

Asia

Witam! Czy ktoś mógłby podać jakiekolwiek info na temat planu zajęć na PWSZ?
Asiulka

milena

tez bym chciała sie dowiedziec jaki jest plan :D ja tez budowlanka 1 rok:D
milena

Piotrek

Czy jest już dostępna lista osób przyjętych na studia? W necie nie mogę znaleźć.
Piter

aaa

A ja mam takie pytanie , czy jest możliwość zmiany kierunku studiów
fdsdf

zzz

aaa

A co trzeba zrobić żeby zmienić  kierunek  ?
fdsdf

zzz

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk