• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Linia tramwajowa?

Zaczęty przez annihil, 11 Cze 2005, 12:23:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

tajna

Miejska kultura, miejskie tramwaje, bum ta ra ra
kulturalne suwałki

WOLF

ciekawy pomysł, tylko że nie u nas to raczej za duży koszt , swoja drogą można by w centrum wykorzystać podwieszane http://www.mmwroclaw.pl/rep/newsph/9229/44279.3.jpg
ciekawie by wyglądało a i odpadły by problemy z miejscem no i przede wszystkim z nierównościami
pozdr
,,PER ASPERA AD ASTRA"

pafson

bzdura do entej potęgi.... tramwaj hehehe.. a może linię parowozową albo kolejki alpejskiej. ten profesorek chyba skacowany przyjeżdża na zajęcia. boki zrywać albo płakać...

blackangel

Boże ludzie czy wyście poszaleli?! Jakie tramwaje?! U nas ? W Suwałkach?? Niech ci z góry zajmą się naprawą dróg,dadzą hajsik dla ubogich i zaopatrzą szpital w to co niezbędne a nie kur*wa jakies tramwaje.  OMG tutaj tramwaje,jak Suwałki okrążyć można w poł h. Praktycznie wszędzie można dojść z buta ehh brak słów nad tym ludzkim widzi misię. Masakra jak ludziom w ****ch sie przewraca.!! Jedźcie do większego miasta i pomieszkajcie tam trochę to po tych głupotach które teraz wypisujecie będzie wam wstyd. A ten cały profesorek to chyba jakiś pier*dolnięty.

obserwator666

Pasuje tu tylko cytat Bismarcka:
\"Jeszcze jeden profesorek a ojczyzna trafi do Tworek\"

vanillacat

Pociagi nam zabrali to i tym bardziej tramwajow nie dadza.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

August01

Zamiast tramwajów może pomyśleć lepiej o trolejbusach ekologiczniejsze i tańsze w wykonaniu

August01

jak już cokolwiek robić w tym kierunku oczywiście

Karolson

w sumie Reja i Pułaskiego szerokie, środkiem mozna by było tramwaj puścić ale tylko w 1 stronę bo na 2 tory trzeba by było poszerzać i niszczyć drogę a to bez sensu...

August01

wiec mowie trajtki najlepsza sprawa jezdzi na kolach szyn nie potrzebuje

piotr hill

mysle ze w tych suwałkach nie potrzeba zadnych tramwaji a jak wy myślicie

piotr

a i jeszcze niech ten tajna sobie nie myśli że tak wszystko to tak idzie hop siup
piotrek

kupa

tajna

co ci ludziom odbiło przecierz ja nie jestem jakimś człowiekiem którym nazywacie mnie burakiem jestem za tym profesorkiem a co do tramwaji w Krakowie są tramwaje troche dziwne troche straszne a ten gość z krakowa niech sobie nie myśli że ja jestem głupi raczej to on z laffim są głupi
kulturalne suwałki

piotr

ja jestem głupi to ty jesteś głupi
piotrek

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk