• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

nowy pub w suwałkach

Zaczęty przez nos, 18 Wrz 2011, 17:23:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

nos

Witam. Zamierzamy otworzyć wkrótce nowy pub w Suwałkach. Jesteśmy zainteresowani waszą opinią. Chcielibyśmy jak najlepiej spełnić Wasze oczekiwania. Do jakiego pubu/klubu chcielibyście pójść? Preferujecie wnętrze w stylu zbliżonym do warki, klubu 52 czyli drewniane wykończenie, drewniane stoliki itd. czy też raczej bardziej żywo, kolorowe, siedzenia typu sofy pufy, tak jak w fantasy park? Jeśli czegoś Wam brakuje, macie jakiś dobry pomysł piszcie. Postaramy się zrealizować wasze życzenia:) może razem uda nam się stworzyć nowe wspaniałe miejsce.

Andziek

Moim zdanim brakuje czegos w stylu klubu 54 ..byl fajny wystroj ,fajna dykoteka kazdy sie dobrze bawil mysle ze czego takiego brakuje u nas w suwalkach....

Tadek

Na pewno coś oryginalnego, z pomysłem. Mi osobiście się marzy pub dla fanów motoryzacji, wielkie plakaty ze starymi Mustangami na ścianach itp itd :)

szokobon

Mi by pasowały raczej pufy i sofy. To na waryńskiego ten klub ma być?
siemka

kamil

ja chce skorzane fotele! zeby wygodnie wypic piwko! a i musi byc sala dla palacych! jak mozna nie palic do piwka ... !
camusyy

outlander

może spróbuj coś \"a la\" made in usa? czyli na środku duży okrągły, elipsa, lub prostokątny u podstawy bar z barmanem a wokół wygodne fikoły dla klientów. na reszcie powierzchni loże jak w \"diner\" barach. a żeby nie było tkzw. \"bydła\" to piwo musi też swoje kosztować.

Kinga

Wnętrze jest ważne, ale i tak rodzaj imprez jakie tam będą się odbywały będą oddawały to jaki tam będzie klimat. Czyli już każdy w tej chwili może przewidzieć jak może być. Disco z pola, gimnazjaliści i laski w białych kozaczkach. Nie ważne jakie tam będą siedzenia, plakaty, stoły itp. itd. jeśli będą wiejskie imprezy to i tak będzie do bani :) Fajnie by było gdyby w końcu ktoś stworzył coś na prawdę oryginalnego. Pytanie czy ma być podobnie jak w warce czy klubie 54 od razu nasuwa myśl, że osoby, które chcą  otworzyć ten pub nie maja zamiaru stwarzać czegoś nowego i wyjątkowego.

Pozdrawiam

nos

Mamy rozeznanie rynku, wiemy co się sprzedaje w Suwałkach a co nie. Z pewnością nie zamierzamy robić tam imprez disco polo. Oczywistym jest też fakt że klimat tworzą ludzie a nie samo miejsce. Chcielibyśmy jednak poznać wasze opinie, być może z Waszą pomocą będzie nam łatwiej stworzyć coś oryginalnego.Musimy jednak liczyć się z naszymi pieniędzmi, knajpa musi na siebie zarabiać co nie znaczy,że naszym celem jest robienie popeliny:) Czekamy na więcej waszych opinii.

Mati

Hm ciekawe... Może i ja się wypowiem:
-Co do sali dla palących to jestem za, bo jeżeli ktoś pije a nie pali to od samego dymu jak człowiek się nawdycha to na drugi dzień kac jest gorszy niż byłby gdyby nie było tego dymu.
-Ceny: piwo 5, 6 zł tak jak normalnie w Suwałkach, drinki też w rozsądnych cenach.
-Mój kolega mówi, że w Białymstoku jest taka knajpa typowo studencka, gdzie za wstęp płaci się 20 lub 30 zł i do godziny 23.00 piję się za free, podobno club ten cieszy się ogromnym wzięciem.
-Dj musi być dobry a nie tak jak w plazie, coś tam pograją i w między czasie gadanie i więcej gadania niż grania.
-Ochrona, normalna a nie jakieś buraki wzięci z ulicy, którzy jeszcze biorą udział w bójce zamiast ich rozgonić
-proponuję także by nie wpuszczać dziewczynek w białych kozaczkach, plazanek i innych podobnych, lokal ma mieć swoją reputację, tak jak swiss club. Dziewczyny od 18 a faceci od 21 i tyle
- Wystrój, mogą być stoliki z barowymi krzesełkami lub loże z sofami, tylko trzeba brać pod uwagę czy to się szybko zniszczy czy nie.
Kolor wnętrza może być czerwony lub bordowy jak w einsteinie.
To chyba wszystko co mi przyszło do głowy:)
Jak będziecie kogoś szukać do pracy to dajcie znać, bo akurat potrzebuję :)

Janek

DUZYM SUKCESEM bedzie jak uda wam sie selkcjonowac odpowiednio przychodzacych tak zeby nie bylo zadnych debilnych zaczepek i bojek oraz ochrona na poziomie bez idiotów co mysla po fakcie... potem liczy sie lokalizacja odradzam kosciuszki pomyslcie moze uda sie dobre miejsce znalezc a  54 to nie wiem nie kwalifikowalo sie w razie ewakuacji wg mnie ..fantazy park ma maly parkiet na taniec troche zmarnowana powierzchnia na bilardy wystroj ok

wiesio

Myślę że fajnie by było, by muzyka była puszczana \"mądrze\" ;) Czyli np. piątek same lata 80te, Soboty 90te. Chciałbym, aby muzyka była uzupełnieniem klimatu baru, czyli mam dość muzyki z radia RMF FM, R5, czy Zetki oraz nie chcę muzyki (a przede wszystkich reklam) z tv, takich jak EskaTV, czy Viva... Radio oraz telewizor mam w domu i nie chcę tego w barze. Może jakieś klimatyczne radio internetowe by w tym pomogło ;)
Jeśli chodzi o wystrój to zdecydowanie wolę jakieś fajne krzesła lub sofy. W Suwałkach jest przesyt drewnianych barów: Kuźnia, Strzecha, 54...
Sala dla palących to fajna sprawa jednak :)
No i fajnie by było jednak aby piwo nie przekraczało tych 5zł...
Oto moje skromne zdanie:) Powodzenia!

no more war

Klub muzyczny z koncertami na żywo (nie mylić z Dj) tego nie ma w Suwałkach. Jak zrobicie kolejną dyskotekę to możecie nie przebić się... lub zrobi się chamówa jak w byłym 54. Najlepiej mieszać klimatami - podpatrzcie najlepiej jak wyglądają kluby w dużych miastach - warto inspirować się sprawdzonymi pomysłami ;) Oczywiście, dobrzy barmani. Kumaci i naprawdę mili i z doświadczeniem! Wówczas może wypalić. Wystrój najlepiej stonowany i ciepły - żeby czuć się w takim pomieszczeniu dobrze jak się siedzi dłuższy czas ;) Dobrze dobrane kolory i materiały naturalne! Dobra muzyka przede wszystkim - nie puszczana z radia lub viva ;) Haha! Powodzenia!

mmm

ja  lubię wpaść do baru żeby posiedzieć pogadać przy piwku. to nie może być sala  z rzędami ławek i pustym parkietem. każdy stolik powinien stwarzać poczucie pewnego odosobnienia, a zarazem dawać możliwość \"przysiadania\" .
KrzYsiEk

kebee

A może pub w stylu sportowym? Sportowy wystrój, jak w Bramie na początku jej istnienia, a w weekendy zamiast dyskotek jakaś transmisja sportowa przy piwku. Po co kolejna dyskoteka, małolaty i tak będą gnieździć się w Fantasy, przydało by się coś orginalnego.

m8

coś z pazurem, z domieszką rocka, jakaś gitara na ścianie, plakat AC/DC czy Led zeppelin. Nie piszę o knajpie w ktorej będzie tylko blues ze starymi \'muzykami\' co będą pić tylko piwo. Coś z energią, ale i kulturą!
nieprzebrane są zasoby wyobraźni plebsu.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk