• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

nowy pub w suwałkach

Zaczęty przez nos, 18 Wrz 2011, 17:23:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

andrzej

ogolnie klub 54  byl spoko fajny wystroj mieli oryginalny w sumie ludzie normalni przychodzili ale oczywiscie na poczatku tak bylo potem juz coraz gorzej ale ochrona byla ok ;] procz tam moze dwoch hehe ktorzy przewaznie na dole przy szefuni siedzieli ale widocznie nie poszlo dla klubu i jest zamkniety he

agnes

Może coś z rockowym klimatem? Motocykle itp.? Nie wyklucza to transmisji meczy w soboty (lub inne dni) jak ktoś wyżej wspominał. Miejsc z klimatem disco jest wystarczająco dużo a to byłoby coś innego ;) Koncerty na żywo. Sofy to fajny pomysł (ale nie takie w które się \"zapadasz\"). Jeśli byłoby to miejsce dla palących to z dobrą wentylacją - chmury dymu nie zachęcają. Powodzenia ;)
agnes

szokobon

Fajnie by było, żeby w kibelku było mydło i papier;p
siemka

Godsss

A ni się marzy pub w jakim byłem w Przemyślu z wolną sceną muzyczną. Lokal wyposażony w pianino oraz pozostałe instrumenty muzyczne umiejscowione na scenie nieznacznie wyższej od podłogi. Wieczorami udostępniana scena dla lokalnych (chociaż nie koniecznie) zespołów i muzyków. Jednocześnie mamy koncerty, gażą za występ jest sama możliwość autopromocji także i właściciele oszczędzają. Jest wiele uzdolnionych osób które chiałyby się w jakiś sposób pokazać a to wg mnie jest ciekawym rozwiązaniem. Myślę że w krótkim czasie lokal stworzy swój własny i niepowtarzalny klimat.

Dyzio

A mnie się marzy taki lokal gdzie wszystko jest gratis!Gdzie są kelnerzy iusłużnie podający zamówione dania.Gdzie pieczywo jest nie za swieze,nie za stare takie jak w sam raz.Z masełkiem takim w sam raz!i zeby jeszcze były leżanki  z czysta pościelą.No i zeby były piekne czyste toalety z pachnącą woda toaletowa,zz golarkami i dobrą wodą po goleniu!I jeszcze zeby taksówki były na koszt pabu!Taki mi sie marzy!

Godsss

Dyzio, ludzie kulturalnie rozmawiają a ty wyskakujesz z poniedziałkowymi halucynacjami :) Mądry cytat Marka Twaina mówi: \"Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.\"

Dyzio

A czy w temacie nie jest postawione pytanie jaki pub byłby dobry?Ja tylko napisałem o swoim marzeniu o takim pubie gdzie byłoby mi dobrze!A ty zaraz mnie obrazasz!Jest równiez napisane ze w miare ten ktoś spełni oczekiwania!A ja oczekuję takiego miejsca!To jego sprawa czy to zrobi!Nie uważasz?Ktoś chce scene inny miękich kanap,a ja gratisów!Czyli jesli napisałbym,że chciałbym skórzane fotele i tańczące panienki byłbym mądry?A ty oprócz aluzji w moim kierunku co napisałeś w temacie?Jaki marzy ci sie lokal?No proszę!Może ja póżniej coś zacytuje pod twoim adresem?Ja nikogo nie nazywam głupcem!A ponoc jestes reprezentantem \"kulturalnych\"ludzi!I co ty na to?No czekam na wizję pubu twoich marzeń,aby stworzyć cos fajnego jak to zaproponował pomysłodawca tematu! :D

Wyrwikufel

Mi brakuje wczesnej ery knajpy typu \"Gnojna\"Wystrój moze ograniczyc sie do nalewakow z piwem i stolikow na łokcie!Zadnych krzeseł,zadnych brzdekajacych grajków tylko prawdziwi twardziele przebywajacy tylko w jednym jedynym celu!Czyli namoczyc pyska browcem!Bez sciemy ze przyszli posłuchac muzyki lub przebywac w pieknym otoczeniu,albo poogladac tv!Tylko jeden cel-walnac pare grzdyli piwa!No i kufle takie ciezkie ze rece moga połamac!Tego tu brakuje!

Godsss

Dyzio ja już przedstawiłem swoją wizję jakbyś nie zauważył :) Autor tematu liczy na realne konstruktywne  propozycje a nie senne marzenia. I nie nazwałem Cię głupcem a zacytowałem Marka Twaina :) Możesz pośmiać się ze mnie i z mojego pomysłu, nie mam nic przeciwko. A skórzane fotele i tańczące panienki hmmm ciekawa propozycja :) Pozdrawiam serdecznie Ciebie i innych użytkowników. Do zobaczenia w barze przy piwku :)

Karolina

Cos nowoczesnego, awangarda. Cos czego w Suwalkach nie ma i nie bylo. Cos co odbiega od mentalnosci podlasia. Klubowa muzyka, nic co kojazy sie z Fantazy Park, Swiss Barem, 54 i innymi wiesniackimi miejscami. Marze o takim miejscu.
Karolina

Grzesiek

Witam.Moim zdaniem najlepiej by sie sprawdził klub z wystrojem PRL-u.Tylko trzeba długo szukac rzeczy z tamtych lat.Wiem,ze taki klub jest w Niemczech i cieszy sie ogromna popularnoscia,w weekendy(piatek,sobota),odbywaja sie dyskoteki w stylu Italo Disco 80.Moim zdaniem to by sie sprawdziło na 100%.Ja bym stawiał na klientów w wieku 30 wzwyz.Młodzi maja Plaze,Brame,Kuznie takze mysle,ze bys sie nie przebił stawiajac na muzyke klubowa i dance.W naszym regionie  takiego  klubu z muzyka lat 80 z prawdziwego zdarzenia to nie ma.A uwierz mi,ze zwolenników tej muzyki by było duzo.Zreszta popatrz sam,takie kluby sa w Polsce i ile jest ludzi na imprezach.http://www.club80.com.pl/

agat

No bar w stylu prl-u byłby ciekawy, i ludzie tez zapewne przychodziliby  ciekawsi niz do fantasy itp jestem za !!!

Justyna

Pracowałam kiedyś w Warszawie jako barmanka w pubie przy Politechnice. Fajnym pomysłem było zaprowadzenie specjalnych imiennych kart (plastik ze zdjęciem, coś jak dowód osobisty) dla stałych klientów. Pub był po 20-tej \"zamykany\" i mogli wejść tylko stali bywalcy. Oczywiscie bez kart też wchodzili, ale po selekcji. Polecam.
Justyna

agnes

Pomysły Grześka i Justyny są ciekawe. Może coś w tym stylu?? :)
agnes

marek

coś dla starszej ekipy się marzy , w Suwałkach nie ma klubu go go. W tym kierunku też trzeba patrzeć  ;)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk