• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

nowy pub w suwałkach

Zaczęty przez nos, 18 Wrz 2011, 17:23:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

pomidor

wszystko byle nie kolejny \'\'drewniany bar\'\' w suwalkach.i bez kartaczy itp bo tego juz za wiele.liczy sie tanie piwko bo zycie kosztuje coraz wiecej i dobra muzyka. dobre piwo,wino i pizza.a wszystko w umiarkowanych cenach.wnetrze raczej ultranowoczesne albo totalny eklektyzm. tylko  nie boazeria bejcowana.markowe alkohole bez dolewania wody i sukces murowany. super gdyby byly wieczory jazzowe raz w tygodniu

mqc

bar/klub/pub to przede wszystkim ludzie a nie wystrój. W suwałkach jest taki problem, że większość \"imprezowiczów\" jest za disco/house/pop/dance a reszta wyjeżdża z miasta jak skończy się LO ;P
osobiście cieszyłbym się z wypełnienia luki w \"klubingu\" suwalskiego jakimi są niedzielne i poniedziałkowe godziny wieczorne kiedy miasto śpi i panuje wielka stypa - tyle, że przy naszej skali to się raczej nie zwróci.
Kolejna sprawa - marzy mi się prawdziwa selekcja - tj. nie wpuszczamy na****ch, wywalamy na****ch, nie wpuszczamy dresów, wywalamy agresywnych itp - taki lokal, że gdyby wpuścić z dzieckiem 3 letnim to dziecko nie będzie miało traumy następnego dnia (najwyżej z niewyspania). W pubie istotne są też miejsca do pogadania, tj takie, że muzyka pozwala na swobodną rozmowę również w większym gronie - 5-6-8 osobowym itp (przynajmniej w wybranych miejscach).  
"Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta."

mlody111

Ja nie moge jednej rzeczy pojąć.

Takie energy 2000 w przytkowicach slaskich to zabita dziura a ludzie jezdzą z calej polski zeby sie tam pobawic,wiec nie mowcie mi ze nie mozna takiego miejsca zrobic w Suwalkach!!!!!
Najgorsze jest to ze wiekszosc z was nie byla w lokali na duzym poziomie: ani muzycznym , ani klikmatycznym.
Najepirw trzeba zobaczyc i przezyc zeby cos pisac na temat lokali
i ich aranzacji
Tak jak napisal kolega MQC  wszyscy konczacy Liceum uciekaja z tej dziury  do duzych miast gdzie zycie po godzinie 22 zaczyna kwitnąc a nie umiera tak jak w suwalkach.
Ktos kto byl w duzych miastach w dzien ten wie ze po pracy ludzie ida do barow, pubow, dyskotek zeby sie bawic a nie nakladac kapcie i siedziec w domu.
Sam chce cos stworzyc dla tych suwalk ale wiem ze gusta sa tak wymagajcace ze az rece opadają.
Najlepiej zainwestowac z 3 miliony tak zeby parkiet byl podswitlany,full chrom, striptizerki, piwo za darmo i kazdy rodzaj muzyczny zeby nikt nie mial pretensji.
Wiem ze cos takiego mozna zrobic - ale czy Suwalczanom to sie spodoba?? Czy wiekszosc bedzie wolała disco polo?

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

ilonakaminska801

Cytat: kamil w 18 Wrz 2011, 18:41:19ja chce skorzane fotele! zeby wygodnie wypic piwko! a i musi byc sala dla palacych! jak mozna nie palic do piwka ... !
O tak! wygodne fotele to coś czego brakuje w dzisiejszych pubach i restauracjach.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk