• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

China Box Suwalki

Zaczęty przez megabite, 05 Paź 2011, 13:12:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

megabite

Witam,dzisiaj własnie skusiłem się na tą pseudo chińszczyznę.Ryż z wieprzowiną,porażka totalna. Nie dość ze panie maja gotowe danie w plastikowym pojemniku i tylko podgrzewają to w czymś co przypomina wok to wieprzowiny w tym nie widać nie wspominając już o warzywach.Całość jakoś dziwnie kwaśno smakowała. Naprawdę jedzenie tam to tragedia a szkoda bo mogło być naprawdę ciekawie.
megabite

Mati

Mam podobne odczucia, co megabite. Jedzie okropne, wyjmowane z plastikowych chermetycznie zamkniety pojemników, bez miesa i warzyw. Masakra! Zamiast franczyzy kobietey lepiej zatrudiłbyby jakiegos chinczyka i robiły wszystko same.

ZIELONA

Niestety muszę sie z Tobą zgodzić... Ja w swoim daniu kurczaka nawet dostrzegłam ale warzyw żadnych. Zalane wszystko ogromną ilością sosu sojowego i oleju. Nigdy więcej. A taką miałam nadziję na dobrą chińszczyznę w Suwałkach...
ZIELONA

kasia

Kasia

AS

na jednokierunkowej prawie na przeciw pup Brama. miedzy kosciuszki a noniewicza po prawej stronie od str.kosciuszki. tam gdzie byl sklep atmosfera:) a jakie sa ceny??????

AS

jakie sa ceny tam??? tylko na wynos czy tez na miejscu?

ZIELONA

10,99 za porcję choć w menu w Internecie jest 9.99
ZIELONA

Marcin

Ceny od 9,90 do 10,90 na miejscu i na wynos
Marcin

megabite

megabite

AS

a to duze jest takie czy male te jedzenie? mozna sie najesc?;)

mnich

kebaby z koko a nie jakies skosno okie zarcie! SZAMAC KEBABY!

clod

Niestety z waszych postów wynika, że to kolejny nieudany fastfood. A już miałem nadzieję, że doczekam się w naszym mieście prawdziwego \"chińczyka\".

do mnicha:
Tak jak ta chińszczyzna nie przypomina chińszczyzny, tak i suwalskie kebaby z kebabami nie mają nic wspólnego.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

anonim

a mi to smakowalo i porcja duza- ponad 400gram jedzenia . polecam.

ps. najglosniej sie odzywa konkurencja

zbart

Ale przecież w naszym mieście nie ma konkurencji dla chińszczyzny?! Ja wolałabym mniej a lepiej.

neglected

Cóż, trudno nie zgodzić się z przedmówcami, a miałem nadzieję na dobrą chińszczyznę w Suwałkach.
A tu - odgrzewana papka z plastikowych pojemników, dość mierna w smaku.
Szkoda.
voices in my head

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk