• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

gdzie i jaką instalacje LPG zamontować

Zaczęty przez charles, 05 Paź 2011, 14:31:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Matt

dobre doświadczenia mam po spotkaniach z panem Szpakowskim z ul parkowej. Całkiem swietnie sobie radzi, jezdziłem i serwisowałem auto w którym on montował gaz, switnie sobie radziło nawet przy predkosciach 200km\\h + a w ciagu 3 lat auto nie miało zadnych problemów z lpg(do dnia sprzedazy). do tego serwisowałem 2 inne auta z których instalacja lpg przestałem miec problemy po wizytach u pana Szpakowskiego. w mojej opinii bardzo dobry fachowiec.

JareK12

przede wszystkim trzeba wiedzię gdzie lepiej nie jechać a jest to ul. młodości w augustowie , kuszą trzoszke niższymi cenami a wciskają ludziom straszne gówno i odmawiają napraw gwarancyjnych, a za przegląd karzą sobie płacić 200 zł !!!  gdzie pożądny gazownik robi to za darmo . poza tym nie mają pojęcia o robocie . uważajcie na nich, to o nich był kiedych program w interwencji , teraz zmienili nazwę na jakiś fenix i sprzedają swoje nic nie warte podróby również na allegro
JareK

Maniac

\"sportową 14a odradzam, kolega maniak nie zawsze jest taki świetny a mówić to można dużo...zapchać nadmiar z listwy paliwowej też można...nieprawdaż kolego\"maniak\"?\"

Co zrobić? Zapchać nadmiar z listwy paliwowej?
Co do mojej świetności wielu mnie chwali, wielu twierdzi że do nikogo innego tylko do mnie przyjadą. No ale cóż jestem tylko człowiekiem niema takiego, który to wie dosłownie wszystko, dlatego jeżeli coś mi się nie udało to normalne tylko jak nic nie zrobię to pieniędzy nie biorę, jak wezmę i efekt będzie zerowy wielu się przekonało że albo robię dalej aż znajdę albo oddaję kase i jedziesz dalej. Pozdrawiam tych zadowolonych jak i tych mniej.

elcia

elcia

ARCIO

Ja osobiście też wstawiałem gaz na SPORTOWEJ 14a do passata 1.8T i nie nażekam . Natomiast odradzam Augustów Młodości totalna porażka, PIĘKNIE ZANIM NIE WSTAWISZ a póżniej się wszystko **** i tylko co raz trzeba do nich jechać a jeszcze ci mówią że gwarancji nie uznają. Wymiana filtrów to od 200zł w zwyż jak by ktoś pytał i to w ramach gwarancji :lol:

Wujek Kazik

Ja powiem tylko tyle by omijać najwspanialszych i jak to się ich określa \"najlepszych\"  Panów gazowników na ul Kalinowej i Spacerowej. od opini im się w głowach zdrowo pokasztanilo.  I jeden i drugi pan kulturę zostawiają w domu przed wyjściem do pracy. Ja do opla Vectra 1.8 z 2004r wstawiałem u takiego młodego człowieka na Sportowej. Atko chodzi wyśmienicie i bez problemów.

ps. Ul młodości Augustów omijać jak najdalej w poprzednim aucie w skodzie fabi wstawiłem u nich gaz i to był wielki błąd ale to temat do napisania całej książki a nie jednego posta.

odradzam

nie polecam łanowej. robiłem regulacje sekwencji stag 200 . ha najpierw wymienili mi filtry dalej żle wtryski nic nie dało powiedział że to przepustnica też nie potem żebym kupił nowy komputer. a co sie okazało brakowało malutkiej sprężynki wzioł 200 stówki i nic. a jak zajade do innego gazownika to niechcą sie podejmowac jak powiem że byłem na łanowej. jeszcze mi zawór w butli wciskali żal mi ich i ich pracy

Maniac

Stag 200? Zapraszam do siebie na Sportową 14A. Nie ważne czy z łanowej czy innej ulicy z stagiem sobie poradzę i chętnie pomogę. Powiedz że z forum SI to będzie w miarę możliwości taniej.

jeno

jeno

gosc

taka prawda że w Suwałkach nie ma dobrych zakładów gdzie można wtawić lpg. w porządnym zakładzie to nawet samochód sprawdzą czy się nadaje a nie jak u nas że nie bedzie problemu ;)

pedro

A ja polecam użytkownika mzloty z lpg-forum.pl nie chcę robić darmowej reklamy. Zerknijcie na lpg-forum, gostek wie o czym pisze.
Pedro

karlos78

Jeżeli piszecie że w Suwałkach nikt nie montuje dobrze instalacji to chyba nie zakładaliście w Augustowie tam to dopiero partacze. Pierwsze auto gazowałem w Feniksie czy jakoś tak to nawet nie będę pisał bo aż mnie trzęsie jak o nich wspomnę, później A4 u Kopiczki też augustów i też aż żal pisać. 2 tygodnie temu postawiłem do pana Patryka na sejneńskiej mój kolejny nabytek w postaci mazdy 6 i wreszcie widzę że mam dobrze działającą instalacje a dodatkowo bardzo miły młody gość. Co do reszty suwalskich gazowników to tylko pan Szpakowski mnie odraza swoim usposobieniem.

korzen

Omijajcie z daleka FENIX GAS to totalna amatorka, na niczym sie nie znaja, gwarancja - FIKCJA , Kowale, ktorym, tylko mlot dac i nich tluka w kowadlo a nie instalacje montowac w autach

rodrigo

zgadzam sie z kolega...korzen dobrze mowi....ja mam u siebie w opelku fenixa zalozonego masakra zebym wiedzial wczesniej ze to takie chu#*#*o to bym w zyciu nie wydawaal kasy na takie scierwo....powiem tak ze to taka swietna instalacja ze musze szukac stero do kompa gazu bo na gazie nie chodzi czyli go nie ma benzyna non stop...zadne oszczedzanie...zajechalem na ich serwis tak pomogli ledwo do domu dojechalem i w pewnym momencie jak przerzucilem na benzyne tak i jezdze juz ponad rok....ODRADZAM FENIX to zly wybor ... przynajmniej dla mnie

Audi S6

Kopiczko zatrzymał się na I/II gen, IV (III) to da niego za wysokie progi, na Młodości jest 100x gorzej, amatorzy kiełbasy do grilla nawet nie LPG...

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk