• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

kolekcjonerstwo - bilety km :)

Zaczęty przez bemi1992, 13 Paź 2011, 23:14:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

bemi1992

Cześć
Jestem kolekcjonerka biletów komunikacji miejskiej.
Napisałam na tym forum aby spytać się was czy macie może niepotrzebne wam bilety z Suwałk i nie tylko. Ostatnio zaszło trochę zmian, dlatego postanowiłam napisać.
Może chcielibyście mi je wysłać i wzbogacić tym moją kolekcje ?
Posiadam w niej wiele biletów z różnych miast Polski i  świata.
Można ją zobaczyć tu www.bileciki.org
Jeśli będzie potrzeba mogę zwrócić koszty wysyłki

Pozdrawiam, i mam nadzieje, że ktoś się odezwie
email do mnie [email protected]
gg 4813773

AS

bemi1992

Trzeba się chwytac wszystkiego, zwłaszcza, że jak pisałam na innych forach to wszędzie znalazła się garstka osób co mi wysłała bilety :)

mnich

witam, ja mam sporo biletow z uk jesli chcesz moge  Ci je wyslac ...

bemi1992

Cześć
bardzo bym chciała
napisz do mnie na maila lub gg podane wyżej to ci podam dane, ale to już w dzien ok ?

volodja

Witam kolezanke z podobnymi zaiteresowaniami. Jaby Cie to interesowalo, mam pelno biletow z Paryza

szokobon

Ja posiadam jeszcze bilety mpk po 60 groszy:)
siemka

bemi1992

w linku jest to co ja mam już z Suwałk http://www.bileciki.org/moja_kolekcja,2,suwa_ki,110#t
jak widać niewiele tego jest ;d
Więc szukam wszystkich innych,
oczywiscie z innych miast jesli macie to również no i zagraniczne :)

A teraz u was są nowe jednorazówki ? jak one wyglądają ?

szokobon

Są nowe, teraz są zielone, nie posiadam żadnego ale mam starsze, po 60, 70, 90 groszy.
siemka

bemi1992

a wysłałbyś  ?

da się tu jakieś pw czy coś wysłać ?

Fikou

kilka lat temu znalazłem bilet suwalski za 3000zł :) zgubiłem go wkrótce po znalezieniu :)

bemi1992

hehe, i tak się czasem zdarza,
Mam w kolekcji sporo taki starych biletów sprzed denominacji i były nawet po 15 000 zł  jednorazowe, a miesięczne nawet milion, och jakie to było kiedyś cenne :D :p

bemi1992

Czy jest jakaś szansa, żeby ktoś coś jeszcze ciekawego znalazł i miał cheć mi wysłać ? :)

bemi1992

Czy jest jakaś szansa, żeby ktoś coś jeszcze ciekawego znalazł i miał cheć mi wysłać ? :)

bemi1992

Dostałam dziś list z Suwałk z biletem z Rzymu. Nie pamiętam kto mi oferował, że go wyślę, więc dziękuję tu na forum ! :) Może ten ktoś to przeczyta :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk