• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

impreza

Zaczęty przez Agataaa, 24 Paź 2011, 13:20:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

Agataaa

Witam, mam pytanie, czy wie może ktoś, co będzie się działo w naszym mieście w ten weekend? Jakaś impreza w Warce? Nie ma żadnych informacji i trochę mnie to martwi :/

dfd

jakbys byla taka imprezowiczka za jaka tu chcesz byc uwazana to bys wiedziala ze wiadomosci na temat imprez sa podawane w czwartki a dzis mamy pon. ...

Aniula

pfff, tez bym chciala martwic sie tylko takimi rzeczami, ze nie wiem jaka biba gdzie jest hahahaha.\'troche mnie to martwi:/\' omg, ludziee, opanujcie sie

Tomek

Rzeczywiście poważny temat. Urzekła mnie Twoja historia. :)

ArzT

Tomek, troche wspolczucia, przeciaz \'troche ja to martwi\'. Biedna dziewczyna! Sobota juz za kilka dni a ona nic nie wie na temat imprez. oby nie popelnila z tego powodu samobojstwa...troche sie o nia martwie...

adam

zalej palke juz w srode i sie nie martw, a do soboty jakos zleci

Agataaa

Jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia na zadanie pytanie to morda w kubeł.

jojo

Biedna, ale jaka pyskata. Agataaa gdzie z takim słownictwem do Warki, do Piwnicy co najwyżej możesz iść sobie hahahaha

margerita

Chetni do pomocy Suwalczanie :) Przejdziemy do legendy za nasza goscinnosc i chec niesienia pomocy :)

Absurd

No dziewzyna jest zmartwiona, a wy sie nabijacie...Sprobuj nakrecic o tym dokument do TVS suwalki. ZMartwiony Janus razem z toba bedzie pokazywal relacje na zywo pod tytulem\'troche zmartwieni, na tropie sobotniej imprezy\'

mammba

A w Halloween to cos się będzie działo? Cisza, spokój, nic nie mówią.
"Halloween"... bardziej o sobotę mi chodzi, bo nie wydaje mi się żeby były imprezy w poniedziałek przed swiętem zmarłych.

A co do Warki i Piwnicy nie orientujecie się może jak tam jest z płatnością za wstęp?

clod

Halołyn to nie u nas. Na szczęście nie wszystko przejmujemy z zachodu. Przecież to tylko pretekst żeby się napić i dać zarobić chińczykom, co produkują gadżety. Święto zmarłych to nie jest okazja do zabawy.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk